3D simulace Motiva Imagine AX3 ukáže, jak bude klientka vypadat po zvětšení prsou

Každou ženu, která uvažuje o zvětšení či modelaci prsou pomocí prsních implantátů, zajímá, jak budou její prsa po estetické operaci vypadat. Možnost získat bližší představu ještě před tím, než absolvuje náročnou a nákladnou operaci, je tak vítaná. 3D simulace zvětšení prsou, při které klientka vidí, jak bude poprsí po augmentaci vypadat, snižuje riziko, že bude po zvětšení prsou nespokojená s jejich výslednou velikostí.

Vizualizace pomocí 3D scanneru usnadní výběr prsních implantátů

Je náročné odhadnout, který profil a jaká velikost implantátů bude na konkrétním hrudníku vypadat nejlépe. Plastický chirurg vychází ze svých mnohaletých zkušeností a výsledný tvar i velikost prsů po augmentaci dovede do značné míry předvídat. Pro klientku je to však velmi obtížné a až každá pátá žena je po augmentaci prsou nespokojena s výslednou velikostí. Extrémně přesná 3D simulace Motiva Imagine AX3 tak dokáže podstatně usnadnit výběr nejvhodnějších implantátů. Vizulizace tak pomáhá oběma stranám – lékař může snadněji doporučit vhodný implantát, vysvětlit metodu a průběh augmentace a žena si dovede lépe představit, jak bude její dekolt po změně vypadat.

jak probíhá 3D animace zvětšení prsou

Jak to funguje 

Nejprve se klientce pomocí Motiva Imagine AX3 přesně změří objem hrudníku a množství, elasticita a pevnost tkání. Potom plastický chirurg navrhne klientce prsní implantáty. Za několik sekund po zadání zvolených konkrétních implantátů zobrazí Motiva Imagine AX3 extrémě přesnou vizualizaci, jak budou vypadat na hrudníku po augmentaci. Během vizualizace je možné vyzkoušet různé typy a velikosti implantátů a na hrudník nahližet ze všech stran.

Velmi přesná 3D simulace:

  • usnadňuje komunikaci mezi klientkou a plastickým chirurgem,
  • pomáhá s výběrem prsních implantátů,
  • zjednodušuje vysvětlení průběhu operace a možných operačních přístupů.

Video: Jak probíhá 3D simulace

Více informací k 3D scanneru

Bližší informace k tomu, jak 3D scanner můžete využít ve své vlastní praxi či jak objednat klientku / zájemkyni o augmentaci prsou na 3D scanner, Vám poskytne: Kateřina Hubálková, khubalkova@adyton.org, Adyton – Praha Čestlice

 

ADYTON, s.r.o. (Ltd, GmbH)
662 sledujících uživatelů
Motiva
Motiva © 2024

Nastavení Cookies