Etický kodex
Výrobce prsních implantátů Motiva je společnost Establishment Labs S.A. Tato společnost má díky sestavenému týmu odborníků více než 25letou zkušenost s výrobou prsních implantátů. Kombinuje nejen technologické „know-how“, zkušenosti plastických chirurgů, ale také potřeby a přání cílových zákazníků.

Výrobna je založena v jednom z nejvíce technologických industriálních parků v Kostarice, kde sídlí většina úspěšných nadnárodních amerických firem. Kostarika je také celosvětově známá výrobou bezpečných prsních implantátů.

Reakcí na nepříjemné události posledních let vznikl v Establishment Labs S.A. tzv. Etický kodex. Tento kodex zabezpečuje ty nejvyšší nároky na kvalitu výroby a podepisují jej všichni zaměstnanci, od pracovníků ve výrobě až po nejvyšší management. Pro chirurga a pacientku to znamená, že v rámci této výroby jsou produkovány pouze naprosto bezpečné a nejvíce kvalitní implantáty.

Certifikace ISO
Prsní implantáty Motiva jsou testovány a vyráběny podle nejpřísnějších norem. Každý kus prochází velmi striktní kontrolou a všechny implantáty jsou vyráběny v souladu s normami ISO. Výrobce prsních implantátů Motiva, společnost Establishment Labs S.A., obdržela ISO certifikaci 3001:2008 a 13485:2003. Tato certifikace opravňuje výrobce k výrobě medicínských výrobků.

Certifikace CE
Prsní implantáty Motiva splňují samozřejmě všechny požadavky Evropské Unie, díky čemuž získaly certifikaci CE podle Směrnice o zdravotnických prostředcích 93/42/EEC. Tato certifikace prokazuje jejich bezpečnost a splnění veškerých evropských standardů.

Certifikace FDA
Jako výplň je v prsních implantátech Motiva používán registrovaný lékařský silikonový gel americké společnosti Nusill, který obdržel certifikaci FDA.

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021