Implantáty Motiva jsou bezpečné

V letech 2010 až 2015 bylo sledováno 102 498 žen po augmentaci implantáty Motiva, přičemž k ruptuře implantátu došlo u 6 z nich a kapsulární kontraktura se objevila jen u 4 z nich. Další pooperační komplikace byly ještě vzácnější nebo se neobjevily vůbec.

Malá jizva

Implantáty Motiva jsou velmi elastické a i ty větší lze vložit z velmi malého řezu. Díky tomu pacientce po augmentaci zůstanou jen nepatrné jizvy. Implanát lze vložit asi 3-4 cm otvorem, oproti například anatomickým prsním implanátům, kde je délka jizvy okolo 7 cm.

Prsa zvětšená implantáty Motiva vypadají naprosto přirozeně

Lékařský silikon používaný při výrobě implantátů Motiva byl schválen a certifikován přísnou americkou FDA a příslušnými orgány EU.

Použitý silikonový gel je dokonale kohezivní, proto je zvětšené poprsí přirozené na pohled i na dotek, přirozeně vypadá i v leže na zádech nebo při zvedání rukou. Ergonomické implantáty Motiva po implantaci docílí přirozeného vzhledu anatomických implantátů, aniž by hrozila rotace nebo „tvrdost“ prsou.


doktor měšťák proč vybrat motiva implantáty

DOPORUČUJEME: Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. o implantátech Motiva


silikonové implantáty Motiva

Pouzdro je pevné a nepropustné

Pouzdro implantátů Motiva je složeno ze 7 vrstev a během výroby se nedostane do kontaktu s ničím, co by tyto vrstvy mohlo poškodit (např. se solí, kterou jiné značky při výrobě pouzder používají). Díky tomu je riziko protržení pláště implantátu a průniku gelu do okolní tkáně naprosto minimální. 100% vyplnění pouzdra silikonovým gelem pak snižuje riziko vrásnění implantátu.

Inovativní povrch minimalizuje riziko komplikací

Implantáty Motiva mají mikrotexturovaný (Silk) povrch, který je klasifikován podle ISO-14607:2018 jako hladký. Klinické studie prokázaly, že dokonale fixuje implantát k prsní tkáni, čímž brání jeho otočení, protržení a vzniku kapsulární kontraktury nebo pozdního seromu.

Zároveň je maximálně biokompatibilní. Je dobře přijímán tělem klientky a nezpůsobuje zánět okolní tkáně.

prsní implantáty Motiva

Motiva implantáty pomáhají

Anatomický implantát Motiva byl poprvé použit při rekonstrukční operaci prsou ve FNKV na klinice Plastické chirurgie, kde byla operována pacientka s nádorem prsu a zároveň BRCA 1 pozitivní. Po 6 měsících chemoterapie jí byla provedena oboustranná mastektomie (odstranění prsní žlázy) s okamžitou rekonstrukcí prsními implantáty. Na rekonstrukční operace prsou se ve FNKV běžně používají implantáty Motiva Ergonomix. Díky tomu, že jsou tyto implantáty biokompatibilní, jsou dobře přijímány tělem pacientky a jsou vhodné i po předchozím ozařování. Nový anatomický implantát Motiva je vhodný k použití v případech, kdy pacientka potřebuje prsy kromě zvětšení i vytvarovat a výsledkem má být zcela přirozený tvar prsou.

Je z čeho vybírat

Můžete vybírat z katalogu více než 500 implantátů Motiva. V nabídce je několik typů implantátů mnoha velikostí, se čtyřmi stupni projekce a dvěma typy povrchů. Spolu s Vaším plastickým chirurgem z nich určitě dokážete vybrat ty, které budou na Vašem hrudníku vypadat dokonale.

Doživotní záruka

Náročné zátěžové testy prokázaly, že implantáty Motiva vydrží mnohem víc než Vaše tělo. Odborné společnosti přesto doporučují implantáty přibližně po deseti letech vyměnit. Toto doporučení se týká všech typů, tvarů a značek implantátů.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021