Implantáty Motiva jsou bezpečné

V letech 2010 až 2015 bylo sledováno 102 498 žen po augmentaci implantáty Motiva, k ruptuře implantátu došlo u 6 z nich, kapsulární kontraktura se objevila jen u 4 z nich. Další pooperační komplikace byly ještě vzácnější nebo se neobjevily vůbec.

 

 

Malá jizva

Implantáty Motiva jsou velmi elastické a i ty větší lze vložit z velmi malého řezu, díky tomu pacientce po augmentaci zůstanou jen nepatrné jizvy. Implanát lze vložit asi 3-4 cm otvorem, oproti například anatomickým prsním implanátům, kde je délka jizvy okolo 7 cm. 

 

 

Prsa zvětšená implantáty Motiva vypadají naprosto přirozeně

Lékařský silikon používaný při výrobě implantátů Motiva byl schválen a certifikován přísnou americkou FDA a příslušnými orgány EU.

Použitý silikonový gel je dokonale kohezivní, proto je zvětšené poprsí přirozené na pohled i na dotek, přirozeně vypadá i v leže na zádech nebo při zvedání rukou. Ergonomické implantáty Motiva po implantaci docílí přirozeného vzhledu anatomických implantátů, aniž by hrozila rotace nebo „tvrdost“ prsou.

 

 

Pouzdro je pevné a nepropustné

Pouzdro implantátů Motiva je složeno ze 7 vrstev, během výroby se nedostane do kontaktu s ničím, co by tyto vrstvy mohlo poškodit (např. se solí, kterou jiné značky při výrobě pouzder používají). Díky tomu je riziko protržení pláště a průniku gelu do okolní tkáně naprosto minimální. 100% vyplnění pouzdra silikonovým gelem snižuje riziko vrásnění implantátu.

 

Inovativní povrch minimalizuje riziko komplikací

Implantáty Motiva mají povrch buď mikrotexturovaný (Silk) nebo makrotexturovaný (Velvet). Klinické studie prokázaly, že oba tyto povrchy dokonale fixují implantát k prsní tkáni, brání jeho otočení, protržení, vzniku kapsulární kontraktury, pozdního seromu, atp.

 

Je z čeho vybírat

Můžete vybírat z katalogu více než 500 implantátů Motiva. V nabídce je několik typů implantátů mnoha velikostí, se čtyřmi stupni projekce a dvěma typy povrchů. S plastickým chirurgem z nich dokážete vybrat ty, které na Vašem hrudníku budou vypadat dokonale.

 

Doživotní záruka

Náročné zátěžové testy prokázaly, že implantáty Motiva vydrží mnohem víc než Vaše tělo. Odborné společnosti přesto doporučují implantáty přibližně po deseti letech vyměnit. Toto doporučení se týká všech typů, tvarů a značek implantátů.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2018