Implantáty Motiva jsou bezpečné

V letech 2010 až 2015 bylo sledováno 102 498 žen po augmentaci implantáty Motiva, přičemž k ruptuře implantátu došlo u 6 z nich a kapsulární kontraktura se objevila jen u 4 z nich. Další pooperační komplikace byly ještě vzácnější nebo se neobjevily vůbec.

Malá jizva

Implantáty Motiva jsou velmi elastické a i ty větší lze vložit z velmi malého řezu. Díky tomu pacientce po augmentaci zůstanou jen nepatrné jizvy. Implanát lze vložit asi 3-4 cm otvorem, oproti například anatomickým prsním implanátům, kde je délka jizvy okolo 7 cm.

Prsa zvětšená implantáty Motiva vypadají naprosto přirozeně

Lékařský silikon používaný při výrobě implantátů Motiva byl schválen a certifikován přísnou americkou FDA a příslušnými orgány EU.

Použitý silikonový gel je dokonale kohezivní, proto je zvětšené poprsí přirozené na pohled i na dotek, přirozeně vypadá i vleže na zádech nebo při zvedání rukou. Ergonomické implantáty Motiva po implantaci docílí přirozeného vzhledu anatomických implantátů, aniž by hrozila rotace nebo „tvrdost“ prsou.

silikonové implantáty Motiva

Pouzdro je pevné a nepropustné

Pouzdro implantátů Motiva je složeno ze 7 vrstev a během výroby se nedostane do kontaktu s ničím, co by tyto vrstvy mohlo poškodit (např. se solí, kterou jiné značky při výrobě pouzder používají). Díky tomu je riziko protržení pláště implantátu a průniku gelu do okolní tkáně naprosto minimální. 100% vyplnění pouzdra silikonovým gelem pak snižuje riziko vrásnění implantátu.

Inovativní povrch minimalizuje riziko komplikací

Implantáty Motiva mají mikrotexturovaný (Silk) povrch, který je klasifikován podle ISO-14607:2018 jako hladký. Klinické studie prokázaly, že dokonale fixuje implantát k prsní tkáni, čímž brání jeho otočení, protržení a vzniku kapsulární kontraktury nebo pozdního seromu.

Povrch Motiva implantátů je zároveň maximálně biokompatibilní. Je dobře přijímán tělem pacientky a nezpůsobuje zánět okolní tkáně.

prsní implantáty Motiva

Motiva implantáty pomáhají

Anatomický implantát Motiva byl poprvé použit při rekonstrukční operaci prsou ve FNKV na Klinice plastické chirurgie, kde byla operována pacientka s nádorem prsu a zároveň BRCA 1 pozitivní. Po 6 měsících chemoterapie jí byla provedena oboustranná mastektomie (odstranění prsní žlázy) s okamžitou rekonstrukcí prsními implantáty. Na rekonstrukční operace prsou se ve FNKV běžně používají implantáty Motiva Ergonomix. Díky tomu, že jsou tyto implantáty biokompatibilní, jsou dobře přijímány tělem pacientky a jsou vhodné i po předchozím ozařování. Nový anatomický implantát Motiva je vhodný k použití v případech, kdy pacientka potřebuje prsy kromě zvětšení i vytvarovat a výsledkem má být zcela přirozený tvar prsou.

Je z čeho vybírat

Můžete vybírat z katalogu více než 500 implantátů Motiva. V nabídce je několik typů implantátů mnoha velikostí, se čtyřmi stupni projekce a dvěma typy povrchů.

Doživotní záruka

Náročné zátěžové testy prokázaly, že implantáty Motiva vydrží mnohem víc než lidské tělo. Odborné společnosti přesto doporučují implantáty přibližně po deseti letech vyměnit. Toto doporučení se týká všech typů, tvarů a značek implantátů.

ADYTON, s.r.o. (Ltd, GmbH)
662 sledujících uživatelů
Motiva
Motiva © 2024

Nastavení Cookies