Vybírat můžete z více než 500 různých implantátů. Ideální implantát máme pro každou ženu. Dlouhodobým vědeckým výzkumem a řadou inovací jsme eliminovali výskyt komplikací spojených s běžnými kulatými i anatomickými implantáty, hladkým i agresivně texturovaným povrchem. Nejoblíbenější jsou ergonomické implantáty Motiva.

Tvar implantátů

Prsní implantáty mají kulatý nebo kapkovitý tvar. Jsou dostupné v různých projekcích a mnoha velikostech. V minulosti se nejčatěji používaly kulaté implantáty, které vyplní objem v horní části hrudníku, což nemusí vždy působit přirozeně.

Kapkovité (anatomické) implantáty mají naopak co nejvíce napodobit přirozený vzhled prsou a objem vyplní zejména v dolní části hrudníku. Správně vložit anatomické implantáty zvládnou jen zkušení plastičtí chirurgové ovládající pokročilé operační techniky. Nepříjemnou komplikací může být rotace kapkovitého implantátu, která má za následek nežádoucí estetický efekt.

Ergonomické implantáty Motiva eliminovaly rizika spojená s kulatými nebo anatomickými implantáty. Vypadají naprosto přirozeně a nehrozí, že by se pootočily.

Anatomický implantát Motiva si zachovává všechny benefity Motiva implantátů ve formě měkkého gelu a speciálního povrchu tištěného nanotechnologií. Aby se zamezilo nežádoucí rotaci anatomického implantátu, má ve spodní části speciální ouška, která se fixují ke tkáni stehem – TrueFixation.

„Anatomický implantát Motiva představuje možnost naprosto přirozeného výsledku zvětšení prsou s inovativním systémem, který zamezuje rotaci implantátu,“ Federico Mayo, MD (Madrid, Spain).

Velikost, průměr a projekce prsních implantátů

K dosažení kýženého estetického výsledku musíte vedle tvaru zvolit i správnou velikost, průměr a projekci implantátů. Vzdálenost mezi prsy je dána průměrem implantátu, plnost poprsí závisí na projekci implantátů a velikost na jejich objemu. Implantáty Motiva se vyrábí ve 4 projekcích: Mini, Demi, Full a Corsé.

Odhadnout, který profil a jaká velikost implantátů bude na konkrétním hrudníku vypadat nejlépe, není snadné. Proto nabízíme extrémně přesnou 3D simulaci Motiva Imagine AX3, která nascanuje hrudník a po zvolení implantátů během chvilky zobrazí 3D, jak budou vypadat.

Povrch implantátů

Povrch prsních implantátů byl tradičně hladký nebo texturovaný. Nevýhodou hladkých povrchů je častý výskyt kapsulární kontraktury (kapsulace). Proto se začaly vyrábět implantáty s texturovaným povrchem s cílem maximálně fixovat jejich pozici a snížit riziko výskytu kapsulace. Po letech jejich používání se ukázalo, že agresivněji texturované povrchy leptané solí nebo cukrem mohou způsobit vznik pozdního seromu a tvorbu dvojité kapsuly.

Povrch implantátů Motiva Matrix® SilkSurface™ je unikátní mikrotexturovaný povrch, při jehož výrobě jsou používány nanotechnologie a ne leptání agresivními sloučeninamy. Implantát je díky tomu fixován jemným přilnutím k prsní tkáni.

Hedvábný povrch implantátů Motiva eliminuje riziko vzniku pozdního seromu a dvojité kapsuly, kapsulární kontraktura vyskytla pouze u čtyřech ze 117 883 žen.

Široká nabídka velikostí

Motiva Matrix nabízí širokou škálu velikostí, která pokryje požadavky i té nejnáročnější klientely. Motiva implantáty se vyrábí ve 4 projekcích: Mini, Demi, Full a Corsé.

 

 

Velikost implantátu se vybírá na základě velikosti hrudníku a požadované výsledné velikosti prsou. Motiva Matrix nabízí implantáty od obsahu 105 ml až do 1 050 ml a jde o nejširší nabídku velikostí na současném trhu.

 

 

 

 

ADYTON, s.r.o. (Ltd, GmbH)
662 sledujících uživatelů
Motiva
Motiva © 2024

Nastavení Cookies