Objednat se

 

MUDr. Karel Urban, který patří k našim nejlepším plastickým chirurgům, si velmi zakládá na osobním přístupu ke každému pacientovi. V současné době pracuje na soukromé klinice plastické chirurgie Esthé, kde se zaměřuje na estetickou chirurgii, a také na Klinice plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce, kde se specializuje převážně na plastickou chirurgii rekonstrukční.

Motto:
„Jako plastický chirurg rád plním poslání estetické chirurgie, kterým je navrátit člověka do plnohodnotného života tam, kde příroda nebyla příliš štědrá, či poškození způsobila nehoda či nemoc.“

MUDr. Urban je důležitým členem týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu v Nemocnici Na Bulovce a patří k zakladatelům Nadačního fondu Femina, který pomáhá ženám s rakovinou prsu. V oboru rekonstrukce prsů u žen, které prodělaly mastektomii v souvislosti s nádorovým onemocněním prsu, patří k nejúspěšnějším plastickým chirurgům.

Profesní životopis

MUDr. Karel Urban absolvoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Vedle svého působení na soukromé klinice plastické chirurgie Esthé pracuje již od roku 1998 také na Klinice plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce. Na této klinice byl sedm let primářem a v současnosti zde vyučuje studenty 1. lékařské fakulty UK v Praze.

Cenné lékařské zkušenosti získal také během odborných stáží ve Velké Británii, USA, Itálii a Švýcarsku.

  • 2000 – dosud – Klinika Esthé
  • 1998 – dosud – Klinika plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce
  • 1993 – 1997 – Chirurgické oddělení Nemocnice Na Míčankách, Praha
  • Člen týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu

MUDr. Karel Urban je držitelem řady atestací a certifikátů. Kromě jiných především atestací ze všeobecné chirurgie, z plastické chirurgie a licence České lékařské komory pro tyto obory, dále také Certifikátu odborné způsobilosti v estetické chirurgii, Certifikátu pro práci s lasery a Certifikátu pro aplikaci injekčních implantátů.

Členství v odborných společnostech

  • Člen Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP
  • Člen Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP
  • Člen International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)
  • Člen International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS)

 

* označuje povinné položky

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021