Lída, 28 let, maminka dvou dětí, povoláním kadeřnice. Podstoupila zvětšení prsou v lednu 2019 na klinice Leticia u MUDr. Petra Hýži, PhD., implantáty ergonomické 320 ml, Demi profil.

Jako kadeřnice musela Lída hodně zvažovat a plánovat termín operace prsou, kterou si moc přála. Jak probíhala její rekonvalescence a kdy se mohla vrátit zpět ke svým zákaznicím? A co na nová prsa holky v kadeřnictví?

Implantáty, které díky jejich biokompabilitě tělo velmi dobře přijímá a doba rekonvalescence je tak zkrácená, volí často ženy, které potřebují být rychle zpátky v procesu.


 

Proč ses pro zvětšení prsou rozhodla?

O zvětšení prsou jsem začala uvažovat po dětech. 

Jak dlouho jsi operaci plánovala?

Asi tři čtvrtě roku.

Podle čeho jsi vybírala lékaře?

Lékař mi byl doporučen od mé kamarádky. Neměnila bych, jsem moc spokojená. Na všem jsme se s panem doktorem Hýžou shodli od začátku.

Jak jste vybrali vhodné implantáty?

Nechtěla jsem velká prsa, takže rozhodnutí a vybrání těch správných implantátů i velikosti jsem nechala na panu doktorovi. Vše mi na klinice ukázal i na 3D animaci, kde jsem viděla, jak budou prsa po operaci vypadat. Nakonec jsme se dohodli na rozmezí velikosti 285 - 320 ml s tím, že přesně se uvidí až při operaci, a na vložení implantátu přes dvorec s mírnou modelací obou prsou.

Jsi kadeřnice, jak jsi plánovala termín operace vzhledem ke svému povolání?

Snažila jsem se vymyslet termín tak, abych toho neměla v práci tolik. A vzhledem k tomu, že po novém roce jsou téměř všude inventury, volila jsem půlku ledna.

Jak dlouho trvalo, než ses mohla vrátit do práce?

Ke stříhání a svým zákaznicím jsem se vrátila za 14 dní od operace.

Byl návrat ke stříhání ok? Prsa nebolela?

Nemůžu říct, že by prsa bolela, jak u stříhání, tak u barvení. Bála jsem se foukání a i to nakonec nebylo nijak bolestivé.

Překvapilo mě ale, že při zmáčknutí pumpičky (dávkovače) u šamponu jsem po každém stlačení cítila tlak do prsou. Po třech týdnech od operace to naštěstí přešlo. :)

Měla jsi nějaká omezení se zvedáním rukou a podobně?

Omezení? Možná tak ten první týden, kdy to vše bolí... Vše jsem dělala pomalu a myslela si na to. Pak už bylo líp.

 

Nyní jsi 6 týdnů po operaci a rekonvalescence by měla být u konce. Máš ještě nějaká omezení?

Teď už žádná omezení nemám. Pracuji, starám se o děti a dělám vše stejně jako před operací.

Jak hodnotíš výsledek operace?

S výsledkem jsem nadmíru spokojena. Mám 320 ml v Demi profilu - velikost šitá na míru. :) Děkuji panu doktorovi za skvělý výběr velikosti i implantátů.

nějaké doporučení pro tvoje kolegyně kadeřnice, které se na úpravu poprsí nebo jinou plastickou operaci teprve chystají?

Co se tedy týká úpravy prsou, jděte do toho co nejdřív. Člověk se cítí mnohem lépe. Za mě perfektní zkušenost. Čekala jsem, co na to řeknou klientky a dost mě překvapilo, kolik jich bylo, které mi fandily.

 

✓ Jste kadeřnice a plánujete zvětšení prsou implantáty
✓ Máte další otázky ohledně rekonvalescence a návratu do práce?
✓ Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Můžete ptát zde ☟

Dotaz do poradny


I vy si můžete splnit svůj sen ❤

Objednejte se k MUDr. Hýžovi

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021