Blogerka Lea sice pracuje a žije v Anglii, rozhodla se však podstoupit augmentaci prsou v Čechách. Implantáty round, 355 ml a 375 ml, Full profil.

Lea si pro prsou vybrala Brandeis Clinic a paní doktorku Lucii Kalinovou
Jak zvládla cestu letadlem a proč se rozhodla pro plastiku prsou v České republice?


mudr.kalinová při konzultaci zvětšení prsou implantáty

 

Jsi poměrně mladá, kdy tě napadla první myšlenka, že by sis nechala zvětšit prsa?

Ty jo, to přesně nevím, ale silně o tom uvažuji už tak tři roky, takže od 20 let určitě.

Momentálně žiješ v Anglii, přemýšlela jsi, že bys podstoupila operaci tam?

Chviličku ano, ale rychle jsem od toho upustila. Za prvé věřím českému doktorství mnohem více a za druhé mi ty ceny tady v Anglii za tohle přijdou opravdu zbytečně moc.

Proč ses rozhodla pro Brandeis Clinic a paní doktorku Kalinovou?

Delší dobu jsem paní doktorku sledovala na Instagramu a také jsem ji znala z videí ostatních blogerek. Přišla mi moc chytrá a sympatická a právě proto jsem se rozhodla pro Brandeis Clinic. Další plus bylo také to, že je to menší a krásná klinika hned v centru.


mudr.kalinová při konzultaci zvětšení prsou implantáty

 

Pro svoji augmentaci sis vybrala kulaté implantáty, proč? Měla jsi s výběrem implantátu jasno ještě před samotnou konzultací?

O značce jsem byla rozhodnutá předem, protože mám více kamarádek, které mají Motivu a jsou spokojené. Co se tvaru implantátu týče, tam jsem jasno měla také. Šla jsem do toho s tím, že chci kulatá a plná prsa. O velikostech jsem moc nevěděla, ale věděla jsem, že chci něco mezi a že mi nebude vadit, pokud to bude vypadat maličko uměle. Ale ne nic přehnaného. :-)


motiva hybrid aplikace tuku motiva hybrid aplikace tuku

Pomohla Ti vizualizace při výběru velikosti?

Ano!!! Vůbec jsem si totiž nebyla jistá, kolik ml bych si měla nechat dát. Měla jsem jen obrázky holek, které už prsa mají a jak bych to já asi tak chtěla. Až podle vizualizace a konzultací s paní Kalinovou jsem si byla schopna vybrat.

Implantát máš uložen pod sval. Myslíš, že díky tomu byla tvá rekonvalescence náročnější? Jak jsi to vůbec zvládala po operaci? A jak to zvládáš teď?

Ano, myslím si, že ano. Nevím jak moc to bolí pod žlázu, ale dává smysl, že pod sval to holt bolí víc. První čtyři dny byly asi nejhorší. Nemohla jsem sama vstát z postele, skoro jsem brečela bolestí a byla jsem hodně unavená. Pak už se to postupem času zlepšovalo. Do práce jsem šla po jedenácti dnech, ale docela mě to zmohlo, takže doporučuju si možná vzít alespoň ty dva týdny a určitě se nijak nepřepínat. Teď už to jsou tři týdny a cítím se super, jen mě bolí záda, protože nejsem zvyklá spát na zádech a celkově je to najednou tíha na ramena a páteř.

 

Neměla jsi strach, že cestování po operaci bude náročné?

Měla! Nejhorší byla cesta z Prahy do Pardubic, kdy každá zatáčka bolela. Zpět do UK jsme letěli po několika dnech a to už bylo lepší. Letěl se mnou přítel, takže mi alespoň pomohl s kufry.

Po kolika dnech jsi cestovala zpátky do Anglie? Jak v takovém případě probíhají kontroly?

Po 10 dnech. Kontrolu jsem měla před odletem a teď musím každé dva týdny poslat fotky, aby se poznaly případné změny na prsou. Další kontrolu, kvůli které poletím do Prahy, mám v únoru.

Co říkáš na konečný výsledek augmentace, liší se hodně od tvé vysněné představy?

Jsem spokojená, určitě všechno lepší než to, co jsem měla předtím! :-D Prsa se pořád mění a implantáty si ještě sedají, ale přijde mi, že otok už je pryč a jsem moc spokojená. Už se těším, až sundám kompresní podprsenku a budu si moct užívat outfity s výstřihem.

Jaké jsou reakce okolí na tvůj nový dekolt?

Všichni říkají, že je to moc povedené! Tak akorát :-)

Vím, že máš šatník plný oblečení… ☺ Musíš ho celý komplet měnit?

Určitě ne! Ba naopak, já mám plno věcí s výstřihem a konečně tam mám co dát.

Šla bys do zvětšení prsou znovu?

Pokud odmyslím tu bolest a budu myslet na výsledek, tak určitě ano!I vy si můžete splnit svůj sen ❤

Objednejte se k MUDr. Lucii Kalinové

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021