Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016, Talent 2016, podstoupila v červnu augmentanci prsou u MUDr. Tomáše Doležala.

Pro Kristýnu nebylo prioritní zvětšení prsou, spíše dotvarování dekoltu po zhubnutí a vyplnění prsou. I z toho důvodu byla zvolena menší velikost implantátů, protože Kristýna si přála prsa přirozená.


Kristýna před zvětšením prsou

S Kristýnou jsme si povídali o různých aspektech operace. Co na sebe prozradila?

Jsi poměrně mladá, kdy tě poprvé napadlo, že by sis nechala zvětšit prsa?

První myšlenka o augmentaci byla již někdy kolem mých 17 let. Záviděla jsem slečnám, které měly krásný dekolt, protože já bohužel skoro žádný neměla. Poté jsem přibrala přes 10 kg a prsa se najednou objevila, takže jsem byla spokojená, ale bohužel jen s dekoltem.

Co bylo tím hlavním impulsem pro rozhodnutí ve smyslu tady a teď?

Zvažovala jsem augmentaci až po dětech, ale řekla jsem si proč? Jsi mladá teď... kojení to neovlivní, tak na co čekat? Proto jsem se domluvila na 3D konzultaci a když jsem viděla přibližný výsledek, měla jsem jasno, že chci podstoupit zákrok co nejdříve.

Proč ses rozhodla pro MUDr. Tomáše Doležala?

Protože jsem na MUDr. Tomáše Doležala slyšela samou chválu, je to jednička ve svém oboru. Když jsem viděla jeho práci a poznala ho osobně při konzultaci, měla jsem jasno.

Proč jste s panem doktorem vybrali ergonomické implantáty? Měla jsi s výběrem implantátu jasno ještě před samotnou konzultací?

Chtěla jsem, aby byl výsledek operace co nejvíce přirozený. Ergonomické implantáty mají měkký gel, takže implantát není v prsu cítit. I když jsou to implantáty kulaté, tak vestoje tvoří kapku a vleže vypadají jako přirozené prsy.

Navíc tyto implantáty mají moje kamarádky a moc se mi líbily a v neposlední řadě jsem je zvolila z toho důvodu, že hodně sportuji a běhám a i z tohoto hlediska jsou pro ženu nejvhodnější. Díky svému speciálnímu povrchu jsou velmi šetrné k okolním tkáním a při sportu nijak neomezují.

Implantát máš uložen pod žlázu, z jakého důvodu? Jak jsi to vůbec zvládala po operaci? A jak to zvládáš teď?

Implantát mám pod žlázou vložený z toho důvodu, že jsem si nevybrala hodně ml a nějaká prsa jsem již měla. Tzn. dostatek vlastní tkáně v horní části prsou. Implantát tak nebude viditelný a nemusí dojít k poškození prsního svalu. Pan doktor mi vše vysvětlil a zvolený operační postup zdůvodnil. Takže jsme se s panem doktorem shodli, že tato varianta je nejen šetrnější, ale bude i přirozená.

Po operaci jsem to zvládala celkem fajn, s bolestí jsem počítala, jelikož je to pro tělo samozřejmě zásah, ale upřímně jsem to čekala horší. Momentálně se cítím fajn, to, že jsem zákrok podstoupila, si už skoro ani neuvědomuji, kromě krásných prsou samozřejmě :D.

Bezprostředně po operaci se v médiích objevila informace, že máš alergickou reakci. Čím přesně byla alergie způsobena?

Ano, měla jsem alergickou reakci na léky proti bolesti. Já osobně jsem na léky citlivá, mám alergii i na složku, kterou obsahují některá antibiotika. Během víkendu, když jsem zavolala panu doktorovi, který mi to okamžitě zvedl, a řekla jsem mu, co se děje, měl jasno. Řekl mi, ať léky vysadím, protože mám alergickou reakci a jak postupovat dále a do druhého dne bylo vše zase v pořádku.

Co říkáš na konečný výsledek augmentace, liší se hodně od tvé vysněné představy?

Ne, neliší. Splnilo se přesně to, co jsem od zákroku očekávala. Prsa v podprsence vypadají skoro stejně, ale bez podprsenky jsem strašně spokojená... Už si nikdy víc nebudu muset kupovat push-up podprsenky, abych byla spokojená, ale klidně můžu vyjít i bez podprsenky a přesně tohle jsem chtěla. Ne velké zvětšení, spíše dokonalý tvar.

Jaké jsou reakce okolí na tvůj nový dekolt? A co říká přítel Vojta?

Každá reakce zatím byla pozitivního rázu, samozřejmě mé nejbližší kamarádky výsledek chtěly hned vidět. A každá řekla, že jsem se rozhodla správně. Příteli se výsledek samozřejmě také líbí, ale prý mě miluje stejně :D.

Plánuješ nějaké změny v šatníku?

Jedinou změnu, kterou v šatníku plánuji, je vyhodit push-up podprsenky.

Šla bys do zvětšení prsou znovu?

ANO, rozhodně nelituji toho, že jsem augmentaci poprsí podstoupila, naopak jsem moc ráda. Protože jsem konečně se svým poprsím spokojená.

Uvažujete o zvětšení prsou?

Objednejte se na nezávaznou konzultaci k MUDr. Doležalovi

 

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2022

cookie_settings