Klára má implantáty Round 440 ml Full profil a 375 ml Demi profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů s jizvou pouze 2,5 cm.

Klára před zvětšením prsou Klára ještě před zvětšením prsou

Den D aneb jak to všechno začalo

Takže... v pátek ráno jsem nastoupila na kliniku Aesthevita na operaci prsou. Nejsem jedna z těch, co tvrdí, že nešly na operaci kvůli zvětšení, ale jen kvůli tvaru, a pak mají prsa o tři velikosti větší než před. Operaci jsem podstoupila kvůli zvětšení a tvarování prsou. I když jsem nekojila dlouho, na prsa to vliv mělo a na mé sebevědomí ještě víc.

Po dvou konzultacích jsem dostala termín zákroku 24. sprna v 8 hodin. Ráno mě partner dovezl do Prahy a na klinice mě čekalo podepisování mnoha dokumentů. Pak mě manažerka doprovodila do pokoje, kde jsem byla ubytována s výherkyní nových prsou, která byla mimochodem moc fajn. Převlékla jsem se a lehla si do postele. Mezitím se mě chodil personál ptát, jestli něco nepotřebuji apod.

Po hodině a půl jsem šla na vyšetření a konzultaci s anesteziologem, který se zeptal na vše potřebné, a šla jsem si zase lehnout. Sestřička mi přinesla kapačku s antibiotiky a „lékem“ proti nevolnosti před i po operaci, který je nezbytně nutný. Po další hodině a půl pospávání na pokoji jsem přišla na řadu.

Oblékla jsem si oděv potřebný k operaci, lehla si na jiné lůžko a výtahem mě převezli do patra výše, kde se náchazel samotný sál. Pamatuji si, že mě zavezli na místo, natáhli obě ruce do stran a já úplně vypla.

  Klára s MUDr. Janem Pilkou zkouší velikosti v sizerovací podprsence
Klára s MUDr. Janem Pilkou zkouší velikosti v sizerovací podprsence

Samotná operace

Operace trvala téměř dvě hodiny, protože jsem jim podle slov pana doktora Pilky dala pěkně zabrat, hlavně pokud šlo o modelaci. Probudila jsem se až několik hodin po operaci.

Po probuzení se pan doktor přišel zeptat na můj stav, jak se mi daří a jak se cítím. Řekl mi něco málo k operaci a poté odešel. Každou chvíli mě chodila sestřička kontrolovat a podávat infuze proti bolesti.

Co se týče mých pocitů PO, tak jsem při ležení nepociťovala vůbec žádnou bolest. Jediné, co jsem hodně vnímala, byl hlad, žízeň, tlak a velká chuť se zhluboka nadechnout. Ale nešlo to, protože mě po operaci stáhli velkým obinadlem, aby se prsa ani nehnula.

Večer.... 

Večer po probuzení jsem telefonovala s partnerem a malou, jak spolu doma válčí. Na noc jsem pak dostala další prášky a hned usnula. Noc byla klidná a na klinice se spalo překvapivě opravdu dobře, přestože se nachází v centru Prahy a čekala jsem hluk a ruch. Ráno mě přišla sestřička zkontrolovat. Podala mi další infuzi a čekalo se na půl 9 na příchod pana doktora.

Žádná bolest se pořád nedostavovala, jenom ten tlak a nádech byl celkem obtížný. Ani vstávání z lůžka nebyla úplná pohádka. Během čekání na pana doktora @janpilka3 mi sestřička přišla vytáhnout infuzi. Po příchodu MUDr. Pilky se dostavila i velká úleva, když mi rozstřihli obinadla na prsou, tlak úplně zmizel a já se konečně mohla nadechnout.

Následovalo vyndávání drenů, což sice nebylo úplně příjemné, ale ani hrozné. Přirovnala bych to k divnému tlaku, štípnutí a další úleva. A pak mi v zrcadle ukázali výsledek. Popravdě řečeno jsem vůbec nemohla uvěřit tomu, že tam fakt jsou.

A byly tam!

A byly velký a pevný a hezký a jenom moje. Dobře, ne jenom moje, ale BYLY prostě TAM! Ten pocit je ještě i teď nepopsatelný. Následovalo focení pro kliniku, aby bylo srovnání před a po operaci. Dostala jsem na sebe kompresní podprsenku, kterou teď musím nosit alespoň 6 týdnů. Tomu také budu věnovat příspěvek.

Klára zvolila na zvětšení prsou implantáty Motiva Round 375 ml Demi a 440 ml Full profil

 

No a pak už jsem se jen oblékla, pobalila a čekala na příchod mého doprovodu. Dovedli ho až ke mně na pokoj, aby mi pomohl s taškou. S růžemi v ruce a v jeho očích byla poznat velká zvědavost a nedočkavost.

Rozloučili jsme se na recepci kliniky Aesthevita a ve středu mě čeká první pooperační kontrola! Už teď jim všem včetně dlužím několik velkých díků.

 

Malé info na závěr pro ty, které to zajímá a ptali se ;-)

Protože jsem měla asymetrii prsou, jsou velikosti implantátů různé - Round 375 ml Demi a 440 ml Full profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů a výsledkem je jizvička v podprsní rýze dlouhá pouze 2,5 cm

Klára 3 měsíce po zvětšení prsou

"Prsa už jsou jako vlastní, krása! Hodně rychle jsem si zvykla a nebudu lhát, že už mi hlavou neproběhla myšlenka o větších. Nedokážu si už představit, jak jsem mohla předtím žít s těma pytlíkama mouky." :)

 


I vy si můžete splnit svůj sen ❤

Objednejte se k MUDr. Pilkovi

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021