Maminka dvou holčiček Kačka chtěla mít nová a krásná prsa, než nastoupí do práce po mateřské dovolené. Prsa si nechala upravit na klinice Beauty v Pardubicích, operoval MUDr. Martin Šorma, implantáty 340 ml, demi profil.

Jak dlouho jsi uvažovala o zvětšení prsou?

To, že bych chtěla větší prsa, jsem věděla už spoustu let. Úplně jsem se rozhodla až na začátku roku 2019, kdy jsem si řekla, že bych chtěla mít nová a krásná prsa než po mateřské nastoupím do práce a také abych měla dostatečný čas na rekonvalescenci.

Proč jsi zvolila ergonomické implantáty?

Že půjdu do ergonomických implantátů jsem věděla hned, hodně jsem si četla informace o různých značkách a vlastnostech implantátů a Motiva se mi zamlouvala nejvíc. Přímo pro ergonomické jsem se rozhodla, když jsem viděla výsledky a přečetla si recenze spokojených žen. Chtěla jsem prsa přirozená a toto byla jasná volba. A taky jsem chtěla mít malou jizvu. :)

Těsně před operací a rok po ní

Podle čeho jsi vybírala plastického chirurga?

V první řadě pro mě byla směrodatná vzdálenost. Takže jsem vybírala chirurga v mém okolí. Také aby měl v nabídce tyto implantáty, ne všichni s nimi pracují. Po přečtení recenzí jiných pacientek na pana doktora Martina Šormu jsem se rozhodla zajet na konzultaci k němu na kliniku Beauty do Pardubic. Jeho přístup mě přesvědčil, že právě u něj zvětšení prsou podstoupím.

Jak jste s panem doktorem vybírali velikost?

Pan doktor mě změřil a řekl mi, co by si asi představoval (od-do). Měla jsem si to nechat projít hlavou do další konzultace a doma si ještě vyzkoušet velikosti pomocí balónků s vodou, nebo mi doporučil navštívit 3D vizualizaci. S balónky jsem se nějak nedokázala poprat a objednala se na 3D konzultaci. Slečna Katka z Motivy mi pomocí 3D scanu a takových speciálních vycpávek do podprsenky dokázala přiblížit představu o velikosti a já přestala mít obavy, zda prsa nebudou malá a já zklamaná. Katka mi opravdu pomohla a z vizualizace jsem odjížděla s velikostí 340 ml, demi profil.

Na druhé konzultaci s panem doktorem jsme probrali zmiňovanou velikost a já se už jen těšila na operaci.

Kudy byly implantáty vloženy a jak velkou jizvu máš? Je viditelná na první pohled?

Implantáty mám vloženy podprsní rýhou. Jizvičky mám opravdu malé cca 2,5 cm a 3 cm. Viditelné nejsou.

Výsledná jizva – jen 2,5 cm

Jaká byla tvoje představa a jak se liší od reálného výsledku?

Moje představa nebyla ani zdaleka taková, jaký je výsledek. Po 3D vizualizaci jsem byla nadšená a doufala jsem, že výsledek bude stejný, ale předčil moje očekávání.

Co rekonvalescence? Bylo vše v pořádku?

Co se týká rekonvalescence, tak ta proběhla bez problémů. První dny jsem sice byla zaskočená bolestí, kterou jsem až takovou nečekala, ale každý den ustupovala. Necelý týden od operace už byly bolesti minimální, spíš mě bolela záda ze spaní na zádech. Jizvy se také zahojily dobře.

Nyní jsi rok po augmentaci, jaké jsou tvé pocity?

Jsem naprosto spokojená, stále nadšená a šťastná. Mám prsa a nemusím nosit vycpanou podprsenku.

Vnímáš implantáty ve svém těle? Cítíš ho na pohmat?

Implantáty vůbec nevnímám, ani necítím na pohmat. Cítím se prostě tak, jako by ta prsa byla moje. :-)

Šla bys do augmentace znovu?

Ano šla a určitě někdy v budoucnu půjdu. Počítám s tím, že se budou implantáty měnit a já si dám i malinko větší. :-) Už to nebude takový šok jako napoprvé.

Uvažujete o zvětšení prsou?

Objednejte se na nezávaznou konzultaci k MUDr. Šormovi

 

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2022

cookie_settings