Chtěla jsem přirozená prsa, souměrná ke svojí postavě a dlouho jsem nad augmentací váhala.

Jak to všechno začalo…

 

Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost s augmentací. Už několik let sleduji na Estheticon všechny příběhy, hodnocení a zkušenosti ohledně zvětšení prsou. Vždycky jsem snila o plných, pevných a přirozě vypadajících prsách. Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné na zvětšení poprsí, ale nic nezabralo. Nepatřím mezi vyhublé ženy a mám typ postavy hrušky, takže žádná prsa a široké boky. Moje postava je velmi nesouměrá i díky zdravotním problémům, které způsobily časté výkyvy váhy. Přála jsem si přirozená a k mojí postavě souměrná prsa a dlouho jsem váhala jestli podstoupit augmentaci.

 


Výběr lékaře a první konzultace…

Konzultaci jsem absolvovala 19.7.2017 na klinice Avelane v Nitře. Pan doktor Mládek byl velice sympatický a hned bylo vidět, že je to profík v oboru. Ochotně mi vysvětlil celý postup operace i rizika spojená s operací a taky se snažil mi zvětšení prsou implantáty rozmluvit, s tím, že mám hezká prsa. Ale já jsem opravdu moc chtěla. Po měření mi tedy doporučil 2 velikosti a dal mi je vyzkoušet. To byl teda neskutečný pocit vidět na sobě plný výstřih. Do té doby jsem si vůbec nedovedla představit, že bych mohla mít prsa… Už jsem měla pár zkušeností s různými plastickými chirurgy a můžu vám říct, že už jen podle přístupu na konzultaci si získal moji důvěru. Dohodli jsme termín operace na 14.8.2017, samozřejmě mi klinika zařídila i předoperační vyšetření, byli neskutečně ochotní a milí. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. V pubertě jsem podstoupila už operaci uší a ikdyž to byla malá operace, přístup je nesrovnatelný. Takže vím, že pokud nemáte už na konzultaci dobrý pocit z lékaře, o zákroku u něj ani nepřemýšlejte.Podle čeho jsem vybírala prsní implantáty?

Po přečtení různých zkušeností a doporučení, nejen na internetu, ale i od známých, jsem se rozhodla pro implantáty Motiva. Má je několik mých kamarádek, takže jsem měla možnost je vidět a držet a byly úžasné. Porovnávala jsem si různé značky, ale většina byla tvrdá a nepřirozená. Takže jsem přesně věděla. Dost si chválili i čip, který je v implantátech. Moje první reakce byla samozřejmě, že nechci mít v těle čip. Když jsem ale zjistila víc, přijde mi čip jako výhoda. Každý doktor všude na světě může snadno zjistit jaké implantáty v těle máte a kdyby se nedejbože něco stalo s implantátem, máte hrazenou reoperaci, což je fakt super.Před samotnou operací

Za 2 týdny mě čeká operace. Už se nemůžu dočkat a k mému překvapení se vůbec nebojím. Soustředím se jen na výsledek. Po operaci vám potom napíšu, jestli ta nebojácnost vydržela. Celkově mám pocit, že jsem si vybrala nejlepšího lékaře a odborníka, bezpečné a kvalitní implantáty a navíc klinika Avelane, kde mě budou operovat je nádherná, takže to bude určitě radost tam ležet.

 

Bezprostředně po operaci prsou. Jaká byla rekonvalescence?

To, že začínám žít svůj sen jsem si ze začátku neuvědomovala. Po probuzení jsem cítila silný tlak na hrudi a díky tomu se mi hůř dýchalo. To ale po odstranění obvazů odeznělo. Péče na klinice, která byla špičková, samozřejmě dopomohla k tomu, že jsem se po operaci cítila dobře. Už následující den po operaci mě propustili z kliniky. Bolesti u mě byly jenom mírné a to zhruba první 3 dny, kdy jsem brala léky proti bolesti. Nepohodlné bylo spaní v polosedě a taky to, že se mi nedařilo se sama obléct ani umýt. Následující dny byly spíš nepraktické, občas jsem zacítila tahání a píchnutí nebo jemné tvrdnutí nebo něco jako namožené svaly po cvičení. Preventivně jsem si dala ještě do 5. dne lék proti bolesti. Nejtěžší byly první dva týdny po operaci, kdy jsem měla od lékaře nařízený klidový režim a samozřejmě omezený pohyb. Celkový pocit po plastice prsou byl však skvělý, protože jsem se soutředila na výsledek. V té době jsem si ještě neuvědomovala tu změnu.A co měsíc po operaci?

Až po zhruba měsíci, kdy prsa odpuchla a začala se ukládat jsem je viděla v plné kráse. Byla jsem neskutečně šťastná, že jsem zákrok zvětšení prsou podstoupila. Když zhodnotím ty první týdny omezení a výsledek, mohu říct, že bych tento zákrok absolvovala klidně znovu, kdykoliv. Prsa jsou velice přirozená, krásně vypadají v každém oblečení, hlavně v plavkách a spodním prádle. Už teď mi hodně přispěly ke zdravějšímu sebevědomí a jsem spokojenější sama se sebou. Už nehledám speciální podprsenky a plavky. Cokoli si obleču vypadá skvěle. Hlavně mi prsa vyrovnala asymetrii těla, ze které jsem byla vždycky nešťastná. Nejdřív jsem se obávala velikosti implantátů, ale dnes jsem moc ráda, že jsem nechala finální velikost implantátu na doktorovi. Prsa vypadají přirozeně. A to si ještě “sednou”, nyní jsem cca 5 týdnů po operaci. Doktor Mládek zvolil nakonec menší variantu 380 ml, demi profil - Motiva Ergonomix.

Z velikosti B mám dnes C-D velikost, navíc jsou prsa pevná, ale zároveň měkká a krásně se přizpůsobují pohybu. Každým dnem se z nich těším víc a víc. Reakce okolí byly pozitivní. Mnozí byli překvapeni, jak přirozeně mohou “umělá prsa” vypadat. Za výsledek vděčím zejména lékaři, jehož přístup mě přesvědčil, že jsem si vybrala správně.2 měsíce po zvětšení prsou

Prsa už jsou jako moje vlastní, příjemné, měkké. Už jsem vlastně zapomněla, že jsem na nějaké operaci byla.

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019