Jana si po dlouhém váhání splnila svoje velké přání a nechala si zvětšit a upravit prsa. Operaci provedl MUDr. Radek Lhotský.

Proč Vás napadlo podstoupit plastiku prsou?

Protože jsem se stále víc a víc nemohla na sebe podívat do zrcadla. Z mých prsou po kojení zbyla jen visící kůže, opravdu ošklivá na pohled. Nejsem ještě ve věku, kdy bych nad tím už mávla rukou. Opravdu to s mým sebevědomím dělalo velké věci.

 

 

 

Jak dlouho jste se rozhodovala?

Hodně dlouho. Už asi před 7 lety jsem byla objednaná na konzultaci a přála jsem si s tím něco udělat, ale možná to ještě nebylo tak kritické a hlavně jsem se hrozně bála. Okolí mi to rozmlouvalo. Řekněme, že pak jsem si občas někde něco přečetla, pořád jsem to měla v hlavě, že jednou půjdu. No a tohle léto jsem řekla dost a jdu a hotovo. To rozhodnutí tentokrát bylo úplně jiné, byla jsem mnohem odhodlanější, odvážnější, natěšená.

Jak jste se rozhodovala ohledně plastického chirurga nebo kliniky?

Můj chirurg prováděl jinou plastickou operaci mojí mamce a když jsem viděla tu jeho preciznost, smysl pro detaily a krásný výsledek mamky, který všichni chválili... A hlavně to byl normální člověk, to bylo pro mě taky hrozně důležité, velmi lidský, má srdečný oči, na to já hrozně koukám a je původem z Moravy! Mám Moraváky ráda, tak možná i proto :)

Po jak dlouhé době od konzultace jste šla na operaci?

Bylo to rychle - necelé 2 měsíce.

 

 

A co výběr velikosti?

Velikost jsme vybírali společně, zkoušeli jsme sizery různých velikostí.

Jak probíhala operace?

No tím, že jsem to měla spojené s modelací, tak to bylo náročnější, prý trvala 2,5 hodiny, což je docela hodně. Ale za ten výsledek to stálo. Nevidím minimální známku asymetrie, řekla bych fakt dokonale odvedená práce.

 

 

 

Když jste se probudila po narkóze, jak Vám bylo?

Byla jsem trošku citově rozhozená, slabá, ale jinak si myslím, že vše v normě.

Jak dlouho jste byla na klinice hospitalizována?

Nástup jsem měla po poledni, kolem 5 jsem šla na sál a druhý den kolem oběda jsem odjížděla domů.

A co pooperační bolesti?

No, nebyla to procházka růžovou zahradou, měla jsem docela velké bolesti hlavně první 3-4 dny po operaci, které jsem musela srážet analgetiky, pak se mi vždy ulevilo. Každým dnem to bylo lepší a lepší. Samozřejmě, že to ale byla bolest snesitelná, prostě pro krásu se musí něco vydržet! Stojí to za to.

 

 

Po jak dlouhé době jste řídila auto?

Poprvé po týdnu, ale nebylo to úplně ok. Stále to bolelo, pamatuju si, že při řazení to vždycky zabolelo. Tak jsem jízdu autem nechala být asi ještě týden a pak už jsem jezdila normálně.

Po 6 týdnech na kontrole už jste viděla, že se výsledek rýsuje?

Ano, samozřejmě.

Dnes jste 3 měsíce po operaci… Jak se na vše díváte s odstupem času? Jste s výsledkem spokojena?

Jsem spokojená moc, výsledek je dokonale úměrný k mému tělu, mám krásný dekolt. Těším se na léto, na plavky! :)

Máte nějaká omezení vztahující se k plastice prsou?

Ne.

 

 

 

Kdybyste se měla rozhodovat znovu, šla byste do toho také?

Určitě, lituju toho, že jsem nešla dříve, ale asi bylo fajn počkat, až ve mně to finální rozhodnutí uzraje. Člověk k tomu celkově přistupuje jinak, je vyrovnanější, méně se obává atd.

Jaké jsou reakce okolí?

Musim říct, že velmi pozitivní. Kdo zná moji situaci, ze které jsem vycházela před operací, jako rodina a nejbližší přátelé, opravdu komentuje výsledek velmi pozitivně. Ona totiž moje nová prsa jsou opravdu krásná. Moc za to všechno panu doktorovi děkuju, díky jeho pohodovému, ale zároveň profesionálnímu přístupu jsem si splnila moje velké přání.

 

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019