„Chtěla jsem si udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda.“ Implantáty 380 ml, operoval MUDr. Martin Molitor, klinika YES VISAGE.

Jak dlouho jsi o úpravě velikosti poprsí uvažovala?

Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych si jednou mohla udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda. Dá se říct, že od mých 18-19 let cca. Protože prsa byla pořád stejná, malá. Nechávala jsem tomu volný průběh, mamka mi pořád říkala, že se zvětší, že mám vydržet. Ale moc v rodině nemáme veliká prsa, takže jsem i předpokládala, že bych se taky mohla dlouho načekat. (smích)

plastika prsou foto před/po

Jak jsi vybírala plastického chirurga nebo kliniku?

Bylo to úplně jasné, vím o panu primáři Martinu Molitorovi hodně, četla jsem o něm na různých stránkách, čeho všeho dosáhl, jaké skvělé výsledky augmentace zvládl. Samá kladná hodnocení a super recenze. Prostě a jednoduše to bylo více než jasné. Zvolila jsem, troufám si říct, „špičku v ČR na augmentci prsou“.

Po jak dlouhé době od konzultace jsi šla na operaci?

Ty bláho, bylo to strašně rychlý, pamatuji si, že někdy na začátku října jsme měli konzultaci a termín jsem dostala 14. listopadu. Mega rychle to uteklo. Myslela jsem, že čekací doba bude třeba 2-3 měsíce, možná i déle, a moc mě to překvapilo, jak bylo vše rychlé a šla jsem do měsíce.

 

A co výběr velikosti? Měla jsi jasno nebo jsi váhala? Jakou jsi měla představu o výsledku?

Tak určitě ano, představu jsem v hlavě nějakou měla, myslím dokonce, že to bylo nějak 340-360 ml a hlavně implantát ergonomický, kulaté se mi nelíbí, můj sen byl mít na první pohled krásná a přirozená prsa. Při 3D konzultaci jsme nakonec posoudili má prsa, jak vypadají teď, jaká velikost by byla nejlepší, zda nemám třeba jedno prso větší a druhé menší... Což myslím, že jedno bylo, ale na první pohled neznatelně. Zkoušeli jsme i pomocí sizeru (taková sportovní podprsenka, do které vkládáte různé typy a velikosti implantátu), tam jsme se shodli na tom, že určitě ergonomický a velikost klidně 360, možná 380, to že už necháme na panu primáři. Tam jsme se nakonec shodli, že 380 jsou TOP. Pro mou postavu.

Jak probíhala operace?

Všechno probíhalo naprosto skvěle, hladce. Nejvíc mě překvapilo, jak se o mě všichni starali. Zda něco nepotřebuji a zda mi není před tou operaci nějak nevolno (protože jsem byla na lačno, nebo také někdo stresuje). Já byla ale naprosto v klidu a žádné prášky na uklidnění jsem nepotřebovala. Pan doktor mi přišel na pokoj udělat „nákres“, vše si změřil a já si oblékla krásné bílé punčochy a šlo se na to. Na sál jsem šla „pjéšo“ vozík nebyl potřeba. (smích) Po cestě si mě vyzvednul a vzal za ruku pan anesteziolog, krásně mě uspinkali. A pak jsem se vzbudila jako nová.

plastika prsou foto před/po

Kam máš implantát umístěn? Pod žlázu nebo pod sval a proč?

Implantát mám umístěn pod sval, jelikož jsem svá prsa měla pevná. Mám tak jistotu, že mi prsa nebudou nějak klesat. Navíc se implantáty překryjí silnější vrstvou tkání a tak vypadají na první pohled přirozeně a méně nápadně. Nechala jsem si poradit od pana primáře, zde jsme se v názoru opět shodli a on souhlasil, že toto je ta nejlepší volba pro má prsa.

Když ses probudila po narkóze, jak Ti bylo?

Pamatuji si to naprosto přesně, dveře byly pootevřené, sestřičky mě chodily nejspíše kontrolovat, jestli už jsem se neprobrala... První, koho jsem slyšela, když jsem se probudila, byl z povzdálí Martin, jak se baví se sestřičkama, že jde za mnou a zda jsem už vzhůru. Přišel a hned mi vyprávěl něco o baseballe, ale vtipný na tom je, že mi to pak musel říct asi po 3 hodinách znovu, protože jsem si nic nepamatovala, jak jsem byla unavená a skoro jsem spala. Špatně mi nebylo, jen se mi motala hlava jako po kocovině, tak jsem poprosila sestřičky, aby mi zvedly hlavu (postel) a hned se mi lépe dýchalo. Martin mě držel za ruku a vyprávěl mi všechno možné. Je lepší, když tam s Vámi někdo je, podával mi pití... Sestřičky byly moc laskavé a po půl hodině mi hned daly napít, byla jsem mega žíznivá (během té půl hoďky, co jsem nesměla pít vůbec, mi jen ovlažovaly rty). No a po dvou hodinkách jsem dostala mega hlad, tak mi sestřička přinesla dvě misky piškotů, to už jsem si i dopisovala s rodinou, vyřídila jsem pár telefonátů a koukala jsem se na telku. V noci jsem párkrát vzbudila Martina, aby mě posunul výš, pač jsem padala, ale jinak naprosto vše v pořádku. Nepříjemné na tom pro mě bylo akorát to, že jsem se nemohla pořádně nadechnout, jak jsem byla obvázaná.

zvětšení prsou implantáty motiva před a po

Jak dlouho jsi byla na klinice hospitalizována?

14. 11. 2018 jsem byla ráno přijatá, hned se šlo na operaci a druhý den 15. 11. 2018 v 9:00 jsme jeli domuuu.

A co pooperační bolesti?

Všechno šlo, jen mi 4 dny nešlo vstávat z postele sama. Byla jsem trochu oteklá z narkózy (břicho a krk), ale měla jsem prášky na otok, takže za 7 dní jsem byla jako rybička. Hlavně jsem pořád, pořád odpočívala. To je nejdůležitější!

Jak jsi zvládala rekonvalescenci po operaci prsou?

Řekla bych, že naprosto skvěle, postupem času, cca po 12 dnech, jsem řídila, zlehka jsem protahovala ruce, doma něco pouklidila a ták... Jizvičky jsou malé, krásně se hojí, takže já jsem/byla nadmíru spokojená.

zvětšení prsou implantáty motiva ergonomix zvětšení prsou implantáty motiva ergonomix

Jak dlouho máš po operaci a jak jsi spokojena s výsledkem?

Mám 3 měsíce po operaci, jsem strašně moc spokojená, konečně se můžu cítit jako ženská. Můžu nosit krásné šaty, nemusím nosit vycpané podprsenky, plavky si můžu už i objednat z internetu jakékoliv se mi zalíbí a nemusím mít strach, že mi budou veliké a bude to vypadat hrozně, když tam nic není. Prostě si to naplno užívám!

Máš nějaká omezení vztahující se k plastice prsou?

Zatím o žádných nevím. Vše dělám tak, jak dříve.

Hodně sportuješ, kdy ses mohla vrátit k posilovně apod?

Já jsem to neriskovala, vrátila jsem se po 2 měsících do fitka s tím, že ty dva měsíce jsem se tak nějak „hýbala v práci“, kde to úplně bohatě stačilo. Nechtěla jsem si je zničit, tak jsem byla velice opatrná. Takže fakt až po dvou měsících, začala jsem pásem (chůze, běh jsem nedala) a postupně jsem s každým tréninkem přidávala. Jsem 3 měsíce po a i tak nadále nezvedám těžké váhy, pouze stroje a cvičení s vlastní vahou. A běh na páse už zvládnu na výbornou (pouze s lepší podprsenkou).

zvětšení prsou implantáty motiva ergonomix

Kdyby ses měla rozhodovat znovu, šla bys do toho?

Jasné!!! Moje 3 kamarádky byly také hned po mě na augmentaci a mega jsem jim to záviděla, fakt to byl zážitek, šla bych do toho klidně znovu! A to je co říct, nikdy předtím jsem na sále nebyla.

Jaké jsou reakce okolí? Přítel je spokojen?

Troufám si říct, že převážně kladné. Jak rodině, kamarádkám, přítelovi, moc se všem líbí. Jsou přirozená! Dokonce i moje babička řekla, že to absolutně nevypadá, jak na pohled, tak na dotek, že jsou to umělá prsa. Toho si moc vážím, hodně lidi si myslelo, že budu mít velká prsa, ale přece jen každá má jiná prsa plus do toho ty implantáty, takže se nemůžu srovnávat s holkou která měla nějaká Bčka a dala si 380 ml, logicky je bude mít větší než já, která jsem měla Ačka a teď mám 380 ml. Myslím, že se vše vydařilo na jedničku, tímto bych chtěla celému týmu a klinice YES VISAGE za tu nejlepší péči a hlavně výsledek poděkovat, jste úžasní. ❤


I vy si můžete splnit svůj sen ❤

Objednejte se k MUDr. Molitorovi

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021