Bloggerka Bára podstoupila zvětšení prsou implantáty ergonomické, 335 ml, Full profil.

Jak dlouho ses rozhodovala?

To, že na "prsa" jednou chci jít jsem věděla dobrých pár let, ale velikost a tvar po skončení kojení moje rozhodnutí urychlily.

Podle čeho sis vybrala plastického chirurga a značku implantátu ?

Kamarádka mi v lednu poslala odkaz na soutěž o valentýnská prsa a tak jsem se poslední večer před deadlinem přihlásila. I když jsem nakonec nevyhrála, rozhodla jsem se pro implantáty a pro kliniku pana MUDr. Šormy, protože sídlí v blízkosti mého bydliště.

 

 

Po jak dlouhé době od konzultace jsi šla na operaci?

Vše bylo celkem rychlé, od první konzultace přes mamograf až po samotnou operaci to trvalo cca 2 měsíce.

A co výběr velikosti? Měla jsi jasno nebo jsi váhala?

Od začátku jsem měla jasno, že nechci nic velkého, že chci tzv. "pěkné trojky", které k mé postavě budou působit přirozeně a nebude na první pohled vidět, že mám implantáty. V Adytonu v Čestlicích, kde jsem byla na 3D skenneru, mi bylo přímo ukázáno, jak budou má prsa po operaci s různými velikostmi vypadat a také jsem si tam zkoušela speciální podprsenku, díky které jsem si mohla představit, jak budou nová prsa vypadat v reálu. Pan doktor mi při první konzultaci navrhl velikost 335 ml s kulatějším full profilem, což byla i jedna ze tří velikostí, kterou jsme zkoušeli :)

Jak probíhala operace?

Všechno bylo fakt rychlé :) Ráno po sedmé hodině jsem nastoupila na kliniku, po deváté šla na sál a vzhledem k tomu, že u mě neprobíhaly žádné komplikace, kolem půl páté už si mě vezl manžel domů.

 

 

Kam máš implantát umístěn? Pod žlázu nebo pod sval a proč?

Implantát mám pod žlázou kvůli tvaru a velikosti mých původních prsou. Jelikož byly povislé, bylo mi doporučeno právě umístění pod žlázu, aby výsledný tvar byl co nejpřirozenější.

Když ses probudila po narkóze, jak Ti bylo?

Chvíli jsem myslela, že už budu pořád jen spát a nikdy se neprobudím, ale za pár minut už bylo vše v pořádku. Nic mě nějak moc nebolelo a byla jsem jen trochu unavená.

Jak dlouho jsi byla na klinice hospitalizována?

Jen pár hodin po operaci. Pokud bych na klinice chtěla zůstat, mohla jsem, ale ráda jsem jela domů.

A co pooperační bolesti?

Nebylo to nic hrozného, prsa jako taková skoro nebolela, nejvíc mě bolela záda a to v noci, kdy jsem musela spát pro mě v nepohodlné poloze na zádech.

Máš malé dítě, jak jsi vše zvádala s ním?

Toho jsem se hodně bála, ale nakonec všechno bylo lepší, než jsem čekala. První tři dny mi pomáhala kamarádka a pak už jsem vše zvládala sama - samozřejme s pomocí manžela. Přebalovala jsem na pohovce, krmila taktéž. Vše se dalo zvládnout dobře.

Jak dlouho máš po operaci a jak jsi spokojena s výsledkem?

Nyní jsem 4 měsíce po zákroku a jsem spokojená na 100 %. Prsa vypadají čím dál přirozeněji, velikost je ideální a když stojím u zrcadla, usmívám se :)

Máš nějaká omezení vztahující se k plastice prsou?

Při opalování "nahoře bez" si mám chránit jizvy krémem s vysokým UV faktorem a prý mám nosit podprsenku, aby byla dlouho hezká.

Hodně sportuješ, kdy ses mohla vrátit k běhání apod?

Běhat jsem začala po šesti týdnech, kdy jsem necítila žádnou bolest ani diskomfort. Ze začátku jsem nosila dvě podprsenky - pooperační + ještě sportovní, aby opora byla opravdu pořádná.

Kdyby ses měla rozhodovat znovu, šla bys do toho?

Bez přemýšlení - ano!

Jaké jsou reakce okolí?

Nejlépe je asi popisuje historka z minulého týdne. Byla jsem v plavkách na koupališti a kamarád se mě zeptal, jestli stále kojím :) Takže prsa vypadají krásně plná a není poznat, že jsou umělá, což je podle mě ideální stav.

 

Objednat se k MUDr. Šormovi

 

Video před operací - Jak probíhala konzultace u MUDr. Martina Šormy v Pardubicích?

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021