Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016

Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016

Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016, Talent 2016, podstoupila v červnu augmentanci prsou u MUDr. Tomáše Doležala.

Miss International CZ Daniela

Miss International CZ Daniela

I modelka Daniela Zálešáková se od konce loňského roku pyšní novým dekoltem s implantáty Motiva Ergonomix 285 ml v demi profilu.

Miss ČR 2019 Denisa

Miss ČR 2019 Denisa

Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová patří mezi jednu z nejvýraznějších královen krásy u nás. Jedinou vadou na kráse Denisy byl její hrudník, proto se rozhodla pro radikální změnu.

Kateřina

Maminka dvou holčiček Kačka chtěla mít nová a krásná prsa, než nastoupí do práce po mateřské dovolené. Prsa si nechala upravit na klinice Beauty v Pardubicích, operoval MUDr. Martin Šorma, implantáty Motiva Ergonomix 340 ml, demi profil.

Lea

Blogerka Lea sice pracuje a žije v Anglii, rozhodla se však podstoupit augmentaci prsou v Čechách. Implantáty Motiva Round, 355 ml a 375 ml, Full profil.

Tereza

Moje konečné ANO, že mám zvětšení prsou podstoupit, padlo při pohledu na moje nová prsa, když jsem podstoupila 3D screening v Motivě.

Modelka Bára

Bára, 28 let, modelka Elite Model, známá také jako účastnice reality show Robinsonův ostrov.
Technika MotivaHybrid, použitý implantát Motiva Ergonomix 265 ml + cca 40 ml aplikovaného vlastního tuku.

Nikola

Nikola chtěla vyplnit dekolt a mít zpět taková prsa, jaká měla před dětmi. Nakonec se rozhodla pro větší a místo původních C má krásná D. Motiva Ergonomix 400 ml, Full profil

Lída

Lída, 28 let, maminka dvou dětí, povoláním kadeřnice. Podstoupila zvětšení prsou v lednu 2019 na klinice Leticia u MUDr. Petra Hýži, PhD., implantáty Motiva Ergonomix 320 ml, Demi profil.

Dominika

„Chtěla jsem si udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda.“ Implantáty Motiva Ergonomix, 380 ml, operoval MUDr. Martin Molitor, klinika YES VISAGE.

Klára (Blondie bycoco.__)

Klára má implantáty Motiva Round 440 ml Full profil a 375 ml Demi profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů s jizvou pouze 2,5 cm.

Bára

Bloggerka Bára podstoupila zvětšení prsou implantáty Motiva Ergonomix, 335 ml, Full profil.

Miss Cool Cat

MUDr. Peter Mertan řešil rozdílnou velikostí implantátu i mírnou asymetrii prsou. Použitý implantát Motiva Ergonomix 380 ml a 425 ml, Demi profil.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2021