Miss International CZ Daniela

Miss International CZ Daniela

I modelka Daniela Zálešáková se od konce loňského roku pyšní novým dekoltem s implantáty Motiva Ergonomix 285 ml v demi profilu.

Miss ČR 2019 Denisa

Miss ČR 2019 Denisa

Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová patří mezi jednu z nejvýraznějších královen krásy u nás. Jedinou vadou na kráse Denisy byl její hrudník, proto se rozhodla pro radikální změnu.

Tereza

Tereza

Moje konečné ANO, že mám zvětšení prsou podstoupit, padlo při pohledu na moje nová prsa, když jsem podstoupila 3D screening v Motivě.

Lea

Blogerka Lea sice pracuje a žije v Anglii, rozhodla se však podstoupit augmentaci prsou v Čechách. Implantáty Motiva Round, 355 ml a 375 ml, Full profil.

Modelka Bára

Bára, 28 let, modelka Elite Model, známá také jako účastnice reality show Robinsonův ostrov.
Technika MotivaHybrid, použitý implantát Motiva Ergonomix 265 ml + cca 40 ml aplikovaného vlastního tuku.

Nikola

Nikola chtěla vyplnit dekolt a mít zpět taková prsa, jaká měla před dětmi. Nakonec se rozhodla pro větší a místo původních C má krásná D. Motiva Ergonomix 400 ml, Full profil

Lída

Lída, 28 let, maminka dvou dětí, povoláním kadeřnice. Podstoupila zvětšení prsou v lednu 2019 na klinice Leticia u MUDr. Petra Hýži, PhD., implantáty Motiva Ergonomix 320 ml, Demi profil.

Dominika

„Chtěla jsem si udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda.“ Implantáty Motiva Ergonomix, 380 ml, operoval MUDr. Martin Molitor, klinika YES VISAGE.

Klára (Blondie bycoco.__)

Klára má implantáty Motiva Round 440 ml Full profil a 375 ml Demi profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů s jizvou pouze 2,5 cm.

Bára

Bloggerka Bára podstoupila zvětšení prsou implantáty Motiva Ergonomix, 335 ml, Full profil.

Miss Cool Cat

MUDr. Peter Mertan řešil rozdílnou velikostí implantátu i mírnou asymetrii prsou. Použitý implantát Motiva Ergonomix 380 ml a 425 ml, Demi profil.

Simonka

Simonka se po pěti letech váhání rozhodla pro augmentaci. A neměnila by :-) Motiva Ergonomix, 360 ml, Demi profil.

Jana

Jana si po dlouhém váhání splnila svoje velké přání a nechala si zvětšit a upravit prsa. Operaci provedl MUDr. Radek Lhotský.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020