Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016

Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016

Kristýna Kubíčková, Czech Miss Earth 2016, Talent 2016, podstoupila v červnu augmentanci prsou u MUDr. Tomáše Doležala.

Miss International CZ Daniela

Miss International CZ Daniela

I modelka Daniela Zálešáková se od konce loňského roku pyšní novým dekoltem s implantáty 285 ml v demi profilu.

Miss ČR 2019 Denisa

Miss ČR 2019 Denisa

Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová patří mezi jednu z nejvýraznějších královen krásy u nás. Jedinou vadou na kráse Denisy byl její hrudník, proto se rozhodla pro radikální změnu.

Kateřina

Maminka dvou holčiček Kačka chtěla mít nová a krásná prsa, než nastoupí do práce po mateřské dovolené. Prsa si nechala upravit na klinice Beauty v Pardubicích, operoval MUDr. Martin Šorma, implantáty 340 ml, demi profil.

Lea

Blogerka Lea sice pracuje a žije v Anglii, rozhodla se však podstoupit augmentaci prsou v Čechách. Implantáty round, 355 ml a 375 ml, Full profil.

Tereza

Moje konečné ANO, že mám zvětšení prsou podstoupit, padlo při pohledu na moje nová prsa, když jsem podstoupila 3D screening.

Modelka Bára

Bára, 28 let, modelka Elite Model, známá také jako účastnice reality show Robinsonův ostrov.
Technika Hybrid, použitý implantát 265 ml + cca 40 ml aplikovaného vlastního tuku.

Nikola

Nikola chtěla vyplnit dekolt a mít zpět taková prsa, jaká měla před dětmi. Nakonec se rozhodla pro větší a místo původních C má krásná D.

Lída

Lída, 28 let, maminka dvou dětí, povoláním kadeřnice. Podstoupila zvětšení prsou v lednu 2019 na klinice Leticia u MUDr. Petra Hýži, PhD., implantáty ergonomické 320 ml, Demi profil.

Dominika

„Chtěla jsem si udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda.“ Implantáty 380 ml, operoval MUDr. Martin Molitor, klinika YES VISAGE.

Klára (Blondie bycoco.__)

Klára má implantáty Round 440 ml Full profil a 375 ml Demi profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů s jizvou pouze 2,5 cm.

Bára

Bloggerka Bára podstoupila zvětšení prsou implantáty ergonomické, 335 ml, Full profil.

Miss Cool Cat

MUDr. Peter Mertan řešil rozdílnou velikostí implantátu i mírnou asymetrii prsou. Použitý implantát 380 ml a 425 ml, Demi profil.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2022

cookie_settings