Lea

Lea

Blogerka Lea sice pracuje a žije v Anglii, rozhodla se však podstoupit augmentaci prsou v Čechách. Implantáty Motiva Round, 355 ml a 375 ml, Full profil.

Tereza

Tereza

Moje konečné ANO, že mám zvětšení prsou podstoupit, padlo při pohledu na moje nová prsa, když jsem podstoupila 3D screening v Motivě.

Modelka Bára

Modelka Bára

Bára, 28 let, modelka Elite Model, známá také jako účastnice reality show Robinsonův ostrov.
Technika MotivaHybrid, použitý implantát Motiva Ergonomix 265 ml + cca 40 ml aplikovaného vlastního tuku.

Nikola

Nikola chtěla vyplnit dekolt a mít zpět taková prsa, jaká měla před dětmi. Nakonec se rozhodla pro větší a místo původních C má krásná D. Motiva Ergonomix 400 ml, Full profil

Lída

Lída, 28 let, maminka dvou dětí, povoláním kadeřnice. Podstoupila zvětšení prsou v lednu 2019 na klinice Leticia u MUDr. Petra Hýži, PhD., implantáty Motiva Ergonomix 320 ml, Demi profil.

Dominika

„Chtěla jsem si udělat radost a si splnit svůj sen, cítit se sebevědomě a mít se více ráda.“ Implantáty Motiva Ergonomix, 380 ml, operoval MUDr. Martin Molitor, klinika YES VISAGE.

Klára (Blondie bycoco.__)

Klára má implantáty Motiva Round 440 ml Full profil a 375 ml Demi profil. Zákrok proběhl speciální operační technikou za použití sterilního sáčku k vložení implantátů s jizvou pouze 2,5 cm.

Bára

Bloggerka Bára podstoupila zvětšení prsou implantáty Motiva Ergonomix, 335 ml, Full profil.

Miss Cool Cat

MUDr. Peter Mertan řešil rozdílnou velikostí implantátu i mírnou asymetrii prsou. Použitý implantát Motiva Ergonomix 380 ml a 425 ml, Demi profil.

Simonka

Simonka se po pěti letech váhání rozhodla pro augmentaci. A neměnila by :-) Motiva Ergonomix, 360 ml, Demi profil.

Jana

Jana si po dlouhém váhání splnila svoje velké přání a nechala si zvětšit a upravit prsa. Operaci provedl MUDr. Radek Lhotský.

Veronika

Veronika byla po první augmentaci nešťastná z výsledku. Prsa byla tvrdá a každé vypadalo jinak. Po 7 letech podstoupila reoperaci.

Kala

Kala, 37 let, maminka po 3 dětech. Zvětšení prsou z 0 na C - MUDr. Jiřina Šilhánková Gia clinic, Prostějov.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020