Vlneni implantatu

Dobrý den. Uvádíte, že vaše motiva implantaty nevytvářejí vlnění. Neni to pravda. Již po 3 týdnech od augmentace jsem měla implantáty zvlněné. Ted jsem 3 měsíce po a je to čím dál tím horší. A není to jen můj případ. Co tak pročítám diskuze, tak zjišťuji je mnoho žen, ktere mají implantáty motiva a mají stejný problém. Všimla jsem si, ze když dá někdo tady do poradny nějaký negativní příspěvek, tak ho smažete. Toto se mi nelíbí. Zachytila jsem tady v poradně, už 2 příspěvky kde si ženy stěžovaly na vlnění implantátů motiva a pak byly tyto příspěvky smazány. Proto to tady píšu, aby si to mohly další ženy přečíst, než tento příspěvek smažete. Mě jste napsali, že mam vlněni nejspíš z důvodu nízké váhy a velkého implantatu. Ale psala zde i žena, ktera měla implantáty o velikosti cca kolem 270 ml a také měla tento problém. A nemyslím si, že 270ml je moc. Hezký den, Ester
ester 06.12.2018 ‒ 08:35

Dobrý den, Ester,

je nám líto, že nejste po operaci spokojena. Nicméně ve vašem případě je opravdu vlnění ojedinělé a je způsobeno zřejmě tím, že jste hodně hubená a máte málo okolní tkáně. To už jsme si psaly ale osobně a jsme připraveni s Vámi řešit a vyjít Vám co nejvíce vstříc. Dbáme na to, aby klientky s Motiva implantáty byly prostě spokojené a věnujeme jim maximální péči.

Naše tvrzení o tom, že s Motivou je vlnění naprosto vyjímečné dokládám studií, která byla prováděna po dobu 8 let v UK na vzorku téměr 6 000 klientek - 0% vlnění, žádný případ (https://www.motivaimplantaty.cz/etc/media/content/Files/study.pdf).

Obecně je vlnění implnatátu spojeno spíše s implantáty, které nejsou 100% plněny gelem. Což Motiva, jako jedna z mála na trhu je.

Věřím, že s panem doktorem najdete společně řešení Vašeho problému a neváhejte se na nás obrátit dále.

S pozdravem,
Tým Motiva

Tým Motiva Implantáty 07.12.2018 ‒ 15:32
Přidat nový dotaz

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019