Přidat nový dotaz
Cena implantátů
Valerie 02.02.2019 ‒ 13:50
Dobrý den, chtěla bych podstoupit augmentaci prostřednictvím implantátů Motiva ergonomix. Jaká je přibližná cena těchto implantátů za pár? Děkuji za odpověď. :-)
Tým Motiva Implantáty 11.02.2019 ‒ 11:22
Dobrý den, Valerie, cenu implantátů spolu s celkovou cenou augmentace určuje konkrétní klinika. Ergonomix se pohybují v rozmezí 30 - 37 tis. Kč dle kliniky. Pokud byste potřebovala více informací rádi Vám je zodpovíme.
Vlnenie implantatou
Monika 31.01.2019 ‒ 13:09
Dobry den ja mam Motiva implantaty .. mam ich asi rok a pol velkost 925 ml a ked sa predklonim citim vlnenie... na pohlad to nie je vidiet ale pri dotyku to citit... viete mi povedat preco sa to stalo kedze tvrdite ze vase implantaty sa nevlnia? Dakujem
Tým Motiva Implantáty 11.02.2019 ‒ 12:15
Dobrý den, Moniko, vlnění při pohybu je trošku něco jiného, implantát se v prsu pohybuje, pod Vaší tkání (také hodně závisí a tom kolik jí máte) a jeho pohyb je normální. Pokud vrásnění není viditelné ve stoje neni to žádný problém. Můžete nám zaslat fotografii nebo nás kontaktovat přímo na email motiva@adyton.org. Děkujeme
Kde na Olomoucku najdu Motiva kde mi udelaji 3D projekci zamyslenych implantátů
Eva 30.01.2019 ‒ 01:13
Dobry,den chci se zeptat kde na Olomoucku najdu jakoukoli ordinaci kde mi udelaji Vami reklamovanou 3D projekci.Jdu na reimplantaci a nemohu se rozhodnou o velikosti a tvaru.Dekuji
Tým Motiva Implantáty 30.01.2019 ‒ 09:04
Dobrý den, Evo, na Olomoucku 3D není. Na Moravě je pouze v Brně u Dr. Hýži www.leticia.cz - nicméně u reimplantace je to trošku složitější, vrství se implantát na implantát a ukázka animace není úplně přesná. Můžete nám klidně poslat Vaše fotografie a mrkneme na Vás na email khubalkova@adyton.org. Děkujeme a přejeme hezký den.
Finančně náročná výměna implantatu
Luss 28.01.2019 ‒ 21:15
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je výměna implantátu stejně finančně náročná jako když se dávají poprve?Děkuji
Tým Motiva Implantáty 29.01.2019 ‒ 09:57
Dobrý den Luss, ano u výměny implantátů za nové je třeba počítat s podobnou cenovou náročností jako u primární augmentace. Záleží také na typu implantátu, který si vyberete apod. Vše by Vám měl objasnit lékař na konzultaci nebo se s dotazem na cenu obraťte na svého lékaře nebo kliniku. S pozdravem, Motiva
reaugumentace prsou
Janka 24.01.2019 ‒ 16:09
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi full a corsé implantáty? A které se používají častěji? Děkujii.
Tým Motiva Implantáty 25.01.2019 ‒ 12:13
Dobrý den, Janko, full a corsé jsou profily implantátů - tzn značí jak moc jsou implantáty vystouplé dopředu. Všechny profily jsou Mini, Demi, Full, Corsé - full tedy zajišťuje plnou výplň dekoltu a Corsé maximální možnou projekci. Na kompletní tabulku se můžete podívat sem: https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/siroka-nabidka-velikosti/ nebo ještě lépe jsou znázorněny na videu: https://www.facebook.com/motivaimplantaty/videos/1800729300001997/ Corsé je největší možná projekce prsního implantátu (nejvíce vystouplý dopředu). Používá se asi nejméně ze všech profilů. Nejoblíbenější je Demi a pak Full projekce. Ale je to hodně individuální, záleží na posouzení lékaře a taky je třeba zohlednit, že jdete na výměnu implantátů a v neposlední Vaše očekávání ohledně výsledku. S Corsé se dají udělat krásná prsa. Je důležité správně zvolit šířku implantátu a podle možností Vašeho hrudníku zvolit vhodnou velikost a projekci :) Můžete klidně dorazit k nám na 3D animaci, kde vidíte rozdíl po vložení Full a Corsé profilu na reálném obrázku - pokud váháte. Je to zdarma a můžete si to vzít i ke svému lékaři. Pokud byste chtěla vidět více fotek s popisem profilů a velikostí najdete na našem instagramovém účtu Motiva_cz_sk :) Krásný den.
infrasauna
Štěpinka 15.01.2019 ‒ 21:39
Dobrý den,mám implantáty motiva a chtěla jsem se zeptat zda můžu používat infrasaunu.Manžel mi koupil infrasaunu k narozeninám a v návodu jsme se dočetli,že-Silikonové implantáty naopak infračervené záření absorbují, proto může dojít k zahřátí implantátů či okolní tkáně. Vzhledem k tomu, že se silikon taví při teplotách větších než 200°C, infračervené záření by na ně nemělo mít negativní vliv. Pacient s jakýmkoliv implantátem by měl použití infrasauny konzultovat se svým lékařem. Tak nevím zda ji mohu tedy používat nebo ne.Děkuji
Tým Motiva Implantáty 16.01.2019 ‒ 09:12
Dobrý den, Štěpinko, děkujeme za Váš dotaz. Máte naprostou pravdu, silikon se taví až při +200°C a výrobci infrasaun toto info často uvádějí, nicméně je zavádějící. Všichni lékaři i výrobci silikonových implantátů se shodují v názoru, že infrasauna ani normální finská sauna implantátům nevadí. Záření navíc neproniká tak hluboko do tkáně, takže se k implantátu pravděpodobně ani nedostane. V klidu si můžete saunu užívat, nicméně musíte mít dobře zhojené jizvy po augmentaci. Je dobré vydržet i třeba 3 měsíce i déle až do momentu, kdy je jizva opravdu zhojená. Klidně konzultujte se svým operatérem a jizvičky dobře promázávejte, aby se zahojily dobře. Mějte se krásně.
Anatomické implantáty Motiva
Zuzka 08.01.2019 ‒ 13:31
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s anatomickými implantáty Motiva. Na podzim měla proběhnout první operace. Jsou nyní již registrované a mají platný certifikát? Je možné vložení také speciálním inhertním sáčkem pro minimalní jizvu cca 2,5 cm. Našla bych někde foto již v operovaných anatomických implantátů Motiva. A poslední dotaz, který lékař s těmi implantáty anatomickými Motiva případně již nyní pracuje?
Tým Motiva Implantáty 08.01.2019 ‒ 13:53
Dobrý den, ano implantáty jsou registorované a jsou k použití na ČR trhu. První operaci provedla paní doktorka Zárubová ve FNKV u onkologické pacientky po kompletní mastektomii. Fotky a bližší informace o implantátech Vám zasílám do emailu. Prozatím s nimi pracuje Dr. Zárubová (Premier clinic a FNKV) a Dr. Hýža (Leticia Brno a Formé clinic Praha). U anatomických implantátů se nepoužívá insertní sáček, je nutná běžná délka řezu, protože se přišívají silikonová ouška pro fixaci implantátu, která zabraňují rotaci. Jinak má anatom také SmoothSilk povrch jako ostatní typy Motiva implantátů. S pozdravem.
Cena Motiva ergonomix versus Motiva anatomic
Kateřina 07.01.2019 ‒ 12:59
Dobrý den, mohu se zeptat na cenu implantátu Motiva ergonomix a Motiva Anatomic
Tým Motiva Implantáty 07.01.2019 ‒ 13:33
Dobrý den, Kateřino, cenu implantátů si každá klinika nebo plastický chirurg stanovuje sám. Obecně se cena operace zvětšení prsou pohybuje s kulatým implantátem 65 - 75 000,- Kč, cena s ergonomickým nebo anatomickým implantátem 75 až 90 000,- Kč. Konkrétní cenu operace prsou Vám sdělí lékař při konzultaci (po výběru vhodného typu implantátu pro Vás konkrétně). Pokud byste potřebovala více informací, rádi zodpovíme.
Změna tvaru silikonu
Petra 28.12.2018 ‒ 17:52
Dobry den, jsem po operaci cca 9 mesicu. Pred nekolika dny jsem se vzbudila a u jednoho prsu mam silikon dle toho jak si ho ja vytvaruji navrací se do původního stavu. Dole je stale sirsi jen vrsek si muzu tvarovat ;( Prso me neboli, zarudle neni. Mam 350 ml Polytech, anatomicke...samozřejmě se to stalo jako na potvoru mezi svatky.. Dekuji za odpoved P.
Tým Motiva Implantáty 02.01.2019 ‒ 15:38
Dobrý den, Petro, obratťe se se svým problémem prosím na svého plastického chirurga nebo distributora implantátů Polytech. Děkujeme a držíme palce ať je vše ok.
Vlneni implantatu
ester 06.12.2018 ‒ 08:35
Dobrý den. Uvádíte, že vaše motiva implantaty nevytvářejí vlnění. Neni to pravda. Již po 3 týdnech od augmentace jsem měla implantáty zvlněné. Ted jsem 3 měsíce po a je to čím dál tím horší. A není to jen můj případ. Co tak pročítám diskuze, tak zjišťuji je mnoho žen, ktere mají implantáty motiva a mají stejný problém. Všimla jsem si, ze když dá někdo tady do poradny nějaký negativní příspěvek, tak ho smažete. Toto se mi nelíbí. Zachytila jsem tady v poradně, už 2 příspěvky kde si ženy stěžovaly na vlnění implantátů motiva a pak byly tyto příspěvky smazány. Proto to tady píšu, aby si to mohly další ženy přečíst, než tento příspěvek smažete. Mě jste napsali, že mam vlněni nejspíš z důvodu nízké váhy a velkého implantatu. Ale psala zde i žena, ktera měla implantáty o velikosti cca kolem 270 ml a také měla tento problém. A nemyslím si, že 270ml je moc. Hezký den, Ester
Tým Motiva Implantáty 07.12.2018 ‒ 15:32

Dobrý den, Ester,

je nám líto, že nejste po operaci spokojena. Nicméně ve vašem případě je opravdu vlnění ojedinělé a je způsobeno zřejmě tím, že jste hodně hubená a máte málo okolní tkáně. To už jsme si psaly ale osobně a jsme připraveni s Vámi řešit a vyjít Vám co nejvíce vstříc. Dbáme na to, aby klientky s Motiva implantáty byly prostě spokojené a věnujeme jim maximální péči.

Naše tvrzení o tom, že s Motivou je vlnění naprosto vyjímečné dokládám studií, která byla prováděna po dobu 8 let v UK na vzorku téměr 6 000 klientek - 0% vlnění, žádný případ (https://www.motivaimplantaty.cz/etc/media/content/Files/study.pdf).

Obecně je vlnění implnatátu spojeno spíše s implantáty, které nejsou 100% plněny gelem. Což Motiva, jako jedna z mála na trhu je.

Věřím, že s panem doktorem najdete společně řešení Vašeho problému a neváhejte se na nás obrátit dále.

S pozdravem,
Tým Motiva

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019