Přidat nový dotaz
Motiva Ergonomix - vrasneni implantatu ?
tesina 01.05.2020 ‒ 23:37
Dobry den, dnes si paradoxne muj manzel vsiml, ze mam pri predklonu z leve strany zvrasneny implantat a z prave strany mi trci. Jsem 7tydnu po zakroku, implantaty dany pod sval. Muze se to prosim stat? Vzdyt Motiva by zo nema delat + i minim.riziko pretoceni. Ted se porad kontroluji a jsem na mrtvici. Zprvu jsem od pocatku nemela zadne negativni potize, nebyly bolesti, nic... Ted me 5dni picha v prsou a dnes toto... Dekuji za odpoved!
Motiva na zakázku
Maki 27.04.2020 ‒ 22:42
Dobrý den, četla jsem příspěvek od paní Katky a větších implantátech jak 1050ml. Taktéž mě tato otázka zajímá, jelikož nyní od Vás mám 1050ml implantáty a zdají se mi malé. Jaká je prosím dodací lhůta například 1250ml nebo 1400ml implantátů s průměrem 16cm? A jaká je poté cena těchto implantátů?
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 14:58
Dobrý den, Maki, je pravdou, že Motiva tyto implantáty na zakázku nad rámec velikostí do 1050 ml vyráběla. Nicméně před časem byla tato netypová výroba implantátů pozastavena a je pravděpodobné, že se opět ani nespustí. Je mi líto, že Vám nemohu vyjít vstříc.
Problém s implantátom
Nikol 25.03.2020 ‒ 20:59
Dobrý deň, pred vo februáry 2017 mi bola robená augmenracia pŕs, všetko bolo ok, až o rok na som začala mat bolesti v ľavom prsníku, a po nahmatani sok cítila akoby som mala pokrčenými implantát, kontaktovala som svojho chirurga ten však povedal že je to v poriadku..dnes mám hrozne bolesti pro zdvihnutí ľavej ruky chcem sa opýtať či je to v poriadku, pripadne či sa na to vzťahuje nejaká záruka. Ďakujem.
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 15:01
Dobrý den, Nikol, je dobré, že jste navštívila svého chirurga. Žádné bolesti rok po operaci prsou nejsou běžné, takže to určitě není v pořádku. Doporučovala bych Vám ultrazvukové vyšetření a opětovnou návštěvu lékaře, případně jiného. Záruka se vzhahuje na kapsulaci, rupturu atd. musíte mít diagnostikován konkrétní problém. Držíme palce.
BII
Petra 25.02.2020 ‒ 14:55
Dobry den, jaké je riziko nemoci BII s implantáty ?
Rozdíl mezi FULL a DEMI
Petra 25.02.2020 ‒ 06:26
Dobrý den, Chci se zeptat jaký je rozdíl mezi implantátem Full a Demi? Jaký udělá Full profil výsledek na hrudníku? Chci větší prsa s lehce přirozeným efektem, pan doktor navrhl velikost 375ml do jednoho a 335ml do druhého, kvůli lehké asimetrii, implantát Motiva Ergonomix Full, Měřím 157cm a jsem drobná, jsem prcek, tak co si myslíte o této velikosti ke mně? Nechci pak litovat, kdybych zvolila menší.
kdy si s malými dětmi nechat udělat prsa
Marie 13.02.2020 ‒ 12:52
Krásný den, momentálně čekáme s manželem druhé dítko a já si už nyní zjišťuji všechny možné informace k augmentaci, kterou bych chtěla podstoupit co nejdříve po odkojení druhého dítka. Už po prvním kojení dostala moje prsa zabrat a tuším, že podruhé na tom budou ještě o něco hůř. Co se týče implantátů, je pro mě jasná volba Motiva Ergonomix. Můj dotaz zní: kdy je vhodné nechat si udělat prsa při domácím provozu se dvěma dětmi? Je nutné počkat, až začne dítě chodit samo a už ho nebudu muset tolik nosit? Nebo je možné podstoupit operaci dřív, stačí šetřit se dva tři týdny, a pak už je tato námaha možná? První dítě jsem kojila půl roku, neb to déle bohužel nešlo. Pokud to bude s druhým dítětem stejné, ráda bych šla na operaci opravdu co nejdřív, pokud to jen bude v tomto ohledu možné. Mockrát děkuji, Marie
Každé prso jinak velké
Aneta 02.02.2020 ‒ 01:30
Dobrý den, jsem 14 dní po operaci prsou. Před operací jsem měla každé prso stejne, žádná asymetrie. Chci se zeptat zda je normalni, že mám každé prso jinak velké. Leve mám znatelně větší než to pravé. Je možné že se to ještě srovná? Případně jak se řeší oprava? Je možné že chirurg udělal špatně kapsu? Děkuji za odpověď Aneta
Asimetrie bradavek
Martina 31.01.2020 ‒ 21:47
Dobrý den, jsem 9 den po operaci. Ráda bych se zeptala zda je normalni, že mám levou bradavku výrazně níže než pravou. Měla jsem to už hned 1 den po operaci když mě sestřička fotila po sundani obvazu. Před operací jsem je měla krásně v rovině. Je to normální srovná se to nebo je to chyba doktora a budu muset na reoperaci? Děkuji za odpověď Martina
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 15:08
Dobrý den, Martino, asymetrie bradavek bezprostředně po operaci prsou může být způsobena nerovnoměrným otokem prsou. Konečný stav posoudíte až po odeznění otoků, nejlépe koncem rekonvalescence zhruba 6 týden po operaci. Pokud by asymetrie přetrvávala dohodněte se na řešení se svým operatérem. Držíme palce, aby bylo vše v pořádku.
Aktivity a alkohol po augmentaci
Aneta 31.01.2020 ‒ 15:12
Dobrý den. Jsem čerstvě po augmentaci prsou značky Motiva Round 265 demi pod sval. Ráda bych se zeptala, za jak dlouho je možné požít alkohol, navštívit bazén či saunu a také hrát bowling. Předem děkuji za odpověď. Aneta
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 15:05
Dobrý den, Aneto, co se týká alkoholu po augmentaci, asi raději konzultujte s Vaším operatérem. Tělo je po anestezii oslabené, určitě bychom doporučovali nějakou krátkou rekonvalescenci na zotavení. Také nevíme jestli máte nějakou medikaci proti bolesti nebo ne. Bazén a saunu určitě vynechte prvních 6 týdnů, než budete u konce s rekonvalescencí. Je také důležité, aby byly zcela zhojené jizvičky a nemohlo dojít k infekci. A nakonec bowling - to je docela velká zátěž celé paže i prsního svalu. Musíte vyzkoušet a rozhodně nejít do žádné bolesti. Dala bych tomu minimálně 2 měsíce od operace.
Pokles implantátu po augmentaci
Petra 30.01.2020 ‒ 12:17
Dobrý den,mam po augmentaci 4m,měla jsem ji společně s modelací,kvůli mé kůži jsem vybrali s panem doktorem nízký profil a objem 245ml,275ml kvůli asymetrii. Ze začátku vše vypadlo,že bude v pořádku, ale pak se dostavil pokles celého poprsí s implantáty. Celkově jsou prsa tak měkké, že si říkám, že asi bohužel tyto ergonomicke Motivy pro mě nebyly dobrou volbou. Tím,ze jsou hladké, tak to tkáň neudržela a prso pokleslo. Hrozně mě to mrzí. S panem doktorem jsme domluveni na tom,že podšije kapsu, aby tíha implantátu byla na novém stehu a ne na kůži. Zároveň mě upozornil, že neví zda to pomůže. Máte už s tímto nějaké zkušenosti u jiných pacientek? Vybrala jsem sibke na základě recenzí a tím, že mají nejmenší míru pooperačních komplikací,ale stejně jdu znova pod narkózu a ani nevím, zda to pomůže.
Tým Motiva Implantáty 19.02.2020 ‒ 09:12
Dobrý den Petro, Motiva je nejměkčí implantát na trhu s nanopovrchem, který vytváří minimální reakci organismu na cizi těleso. Díky tomu je minimální výskyt kapsulárních kontraktur do 1% a také minimální procento prasklých implantátů. Rovněž dosud nebyl zjištěn výskyt BIA- ALCL- lymfomu. Celkově procento komplikací je do 0,36% u Motivy. U jiných implantátů je výrazně vyšší - souhrnně více než 10%. Kapsule implantátu je u Motivy tedy velmi jemná a celá váha implantátu díky tomu visi ve vaší tkáni. Pokud prsní tkáň neudrží tuto váhu implantátu, prověsí se. Na rozdíl od ostatních, váš problém je esteticky, nikoliv zdravotní. Nelze garantovat, že se prsy pod tíhou implantátu neprověsí. stejně tak jako nelze garantovat ostatní komplikace, které jsou již zdravotní a těch je u Motivy nejméně. Nedokážeme slíbit, že navrhované řešení pana doktora pomůže, jelikož těchto reoperací je opravdu velmi málo. Nicméně věříme, ze reoperace pomůže a vy budete se svým dekoltem spokojena.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020