Přidat nový dotaz
Velikost implantátů
Pavlína 13.10.2018 ‒ 18:42
Dobrý den, mám dotaz ohledně implantátů. Plánuji augmentaci implantáty Motiva round. Mám hrudník obvod 92cm pod prsy a 102 přes prsa...výška je 171cm. Chtěla bych pěkný plný dekolt (čtyřky) .. na kolika mililitrech si myslíte, že by se pohybovala má představa? Děkuji Vejsadová.
Round
enny 05.10.2018 ‒ 09:33
Dobrý den, mám otázku ohledně implantátů Motiva Round. Dokáží se přizpůsobit pohybu těla stejně jako Ergonomix? Tím mám na mysli, zda se dokáže chovat také přirozeně a při pohybech nebude strnule pouze při jedné pozici? U implantátů Ergonomix jsem se dočetla, že jsou nejměkčí, tak by mě zajímalo, jak je tomu s Round u kterého se uvádí, že je také měkký, nicméně se bojím, aby po zavedení nebyl na dotyk výrazně tvrdší. Počítám s tím, že o trošku tvrdší bude, takže by prsa ve výsledku mohla působit více zpevněně, než kdybych zvolila Ergonomix? Samozřejmě jsem na konzultaci byla a vše jsem si na dotyk vyzkoušela, ale nedokážu si představit tvrdost po v operování. Děkuji
Tým Motiva Implantáty 05.10.2018 ‒ 11:49
Dobrý den, Enny, přesně jak píšete, implantát Motiva Round má o něco tužší gel než Ergonomix, nicméně i tak je poměrně měkký a pohybuje se v prsu. Díky speciálnímu povrchu implantátů Motiva implantát nepřiroste tzn. prso má normální přirozený pohyb. Round se jen "nepřelije" jako Ergonomix do spodní části implantátu, ale drží kulatější tvar a tím docílíte plnějšího dekoltu v horní části. Snad jsem to vysvětlila srozumitelně, pokud byste měla ještě nějaké další otázky klidně se ptejte. Přejeme hodně štěstí a pohodovou rekonvalescenci. Budete rádi když nám dáte vědět jak jste spokojena :)
Ergonomix vs round
enny 02.10.2018 ‒ 08:07
Dobrý den, je nějaký viditelný rozdíl mezi motiva ergonomix a kulatými round? Osobně jsou mi bližší round protože (podle recenzí) u nich nedochází k vrásnění oproti ergonomix, ale ergonomix jsou mi bližší protože konzistencí jsou pro mě k nerozeznání od pravého. Děkuji za každou odpověď
Tým Motiva Implantáty 02.10.2018 ‒ 09:13
Dobrý den, Enny, rozdíl mezi Ergonomix a Round je ten (oba jsou to implantáty kulaté), že Ergonomix má o něco měkčí gel použitý ve výplni implantátu a tudíž je sám o sobě měkčí - jak píšete přirozenější - přizpůsobuje se pohybu ženského těla. Ve stoje tvoří kapku a v leže se jakoby rozlije jako přirozený prs. K vrásnění nedochází ani u jednoho z těchto implantátů, právě díky měkkosti gelu. Při rozhodování většinou hraje roli přání klientky ohledně výsledku operace. Pokud si přejete plnější/výraznější dekolt v horní části volíte Round, pokud přirozenější kapkovitý tvar volíte Ergonomix. Máte již vybraného operatéra?
Zmenšení
Iva 29.09.2018 ‒ 22:04
Dobrý večer, prosím provádíte i zmenšení prsou. Děkuji Iva
Tým Motiva Implantáty 02.10.2018 ‒ 09:07
Dobrý den, Ivo, díky za Váš dotaz. My jsme distributor prsních implantátů Motiva. Zmenšení prsou se provádí na většině klinik, které se zabývají plastickou chirurgií. Ke konkrétnímu lékaři se můžete objednat např zde: https://www.motivaimplantaty.cz/vyber-lekare/ Prsní implantáty se používají i v některých případech redukcí prsou, kdy Vám chybí vlatní materiál pro hezký tvar prsou. Musí určit lékař na konzultaci. Přejeme hodně štěstí.
3D animace
Arabela 82 10.09.2018 ‒ 09:18
Ještě se zeptám kolik stojí 3D animace a je možno i v sobotu? Bohužel všude to mám daleko nejblíž však do Prahy.
Tým Motiva Implantáty 11.09.2018 ‒ 15:01
3D animace u nás v Motivě je zdarma. A po předchozí dohodě je možné se dohodnout i na některou sobotu:)
Motiva ergonomix - velikostní tabulka
Arabela 82 10.09.2018 ‒ 09:15
Dobrý den, zajímá mě váš názor. Byla jsem rozhodnuta pro Motiva Ergonomix, ale vzhledem k tomu že potřebuji full profil a šířku minimálně 12cm tak nemám šanci z vaší tabulky vybrat implantát do 330ml. Proto mi operáter nabídl Mentor anatomické, které jsou ale o dost dražší a hlavně tvrdší (jak jsem vyčetla na diskuzích a hrozí větší riziko přetočení u anatomických) Měřím jen160cm a nyní prsa nula. Pochopila jsem to správně že čím větší šířka hrudníku tím vlastně více ml?? Na operaci jdu až v prosinci, ale stále ve mě hlodá, že nemohu mít motiva ergonomix. Děkuji a přeji hezký den.
Tým Motiva Implantáty 11.09.2018 ‒ 15:00
Dobrý den, Arabelo, ano pochopila jste naprosto správně. Velikost implantátu se určuje vzhledem k celkové postavě (a šířka základny vychází správně ze šířky hrudníku) a vzhledem k Vaší představě o výsledku. Tedy jak mají prsa s implantáty vypadat. Jestliže máte okolo 12 cm je velice oblíbená velikost u Motiva Ergonomix 340 ml a myslím, že není nutný Full profil. Mrkněte sama na https://www.estheticon.cz/pacienti/617673/zvetseni-prsou-z-a-na-c-s-motiva-ergonomix-340-ml-profil-demi-maximalne-spokojena-i191355 Klidně nám napište na email motiva@adyton.org a můžete poslat i fotky. Mrkneme na Vás.
Velikost implantátu motiva
Badrick 10.09.2018 ‒ 08:26
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se dá podle velikosti hrudníku odhadnout velikost implantátu. Mám pod prsy 78 cm. Můj MUDr. mi navrhl 480ml motiva vysokýp profil. Chtěla jsem mít krásné plné trojky. Zdá se mi to moc. Když jsem se dívala na ostatní holky, tak většina má tak kolem 360ml. Základ mám vykojené jedničky. Dá se dát i méně ml. dle šířky hrudníku? Děkuji za odpověď
Tým Motiva Implantáty 10.09.2018 ‒ 09:04
Dobrý den, mohla byste nám na motiva@adyton.org poslat fotky, vč. celé Vaší postavy? Můžeme mrknout, ikdyž je to poměrně individální, ideální je samozřjemě konzultace u plastického chirurga. Pokud si nejste jistá, pak zkuste konzultaci jinde. Obecně se uvádí, že cca 150 ml je jedna velikost (připočítává se k základu). U Vás by to vycházelo cca na D. 480 ml je opravdu dost velký implantát. Pošlete nám fotky, mrkneme na to. Nejste náhodou z Prahy nebo okolí, mohla byste dorazit na 3D animaci, kde vidíte poměrně přesně výsledek. Krásný den.
Vlnění a vrásnění implantátu
Agnes 04.09.2018 ‒ 20:23
Dobrý den, jsem 3měs po augmentaci s modelaci kulatym impl.Mentor 300ml pod sval a již od 6.tydne jsou patrné rýhy po okrajich prsou az k prsní žláze při již lehkém náklonu. Jsem z toho neštastná. Operater tvrdí, že to dělají všechny implantáty. Stálo mě to 93 tis a nakonec jsem s výsledkem nespokojená a zoufalá a zvažuji vyjmutí a lituji rozhodnutí pro Mentor. Jak je to s Motivou? Má některá pacientka s Motivou vrásnění impl.?
Tým Motiva Implantáty 05.09.2018 ‒ 08:34
Dobrý den, Agnes, chápu, že jste nespokojená. V případě kulatých implantátů s tvrdším gelem je vrásnění a viditelný okraj implantátu poměrně častá komplikace. Motiva má měkký gel a k vrásnění nedochází. Také okraj implantátu není hmatatelný, ani viditelný na pohled. Pokud jste si přála prsa co nejvíce přirozená, pak bych Vám doporučovala implantát Motiva Ergonomix. Je kulatý, ale přizpůsobuje se pohybu ženského těla. Ve stoje tvoří kapku a v leže se jakoby rozlije. Má také nejměkčí gel a hmatem je téměr k nerozeznání od "pravého" prsu. Chápu, že investice do další operace je vysoká. Nicméně si můžete alespon zajít na konzultaci např. k jinému lékaři, aby jste znala více názorů. Případně nám klidně napiště na email motiva@adyton.org, můžete přiložit i foto a můžeme Vám konzultaci zprostředkovat. S pozdravem, Tým Motiva
Motiva ergonomix
If 30.07.2018 ‒ 14:19
Dobry den, mohu se zeptat na typy implantatu Motiva? Mela jsem dohodnute+ odzkousene Motiva Ergonomix 315ml za urcitou cenu. Posleze mi bylo sdeleno, ze jsou anatomicke a kalkulace dohodnute ceny byla za kulate. Myslela jsem ovsem, ze privlastek "ergonomix" uz predznamrnava to, ze se jedna o implantat, ktery se prizpusobuje pohybu nositelky atd. EXIxistuji tedy i u Motiva Ergonomix podtypy kulate a anatomicke? Predem dekuji za upresneni.
Tým Motiva Implantáty 30.07.2018 ‒ 15:08
Dobrý den, If, Motiva nabízí implantát pouze kulatý a to dva typy. Klasický kulatý implantát Round (s malinko tužším gelem) cenově levnější a pak typ Ergonomix, který je také kulatý, ale jak píšete, přizpůsobuje se pohybu ženského těla (gel je měkký). Ergonomix je dražší, cenově srovnatelný s anatomickým implantátem jiných značek. Takže na klinice měli zřejmě na mysli tento rozdíl. Nicméně anatomický to určitě nebyl. Pokud by Vás zajímalo cokoliv dalšího rádi Vám veškeré otázky zodpovíme. S pozdravem, Tým Motiva
Barbora 24
Barbora 22.05.2018 ‒ 17:11
Dobrý den, chci se zeptat.delate i metodu že prsa pozvednete? Když jsou níž?
Tým Motiva Implantáty 23.05.2018 ‒ 09:09
Dobrý den, Barboro, ano, většina platických chirurgů provádí tzv. modelaci prsou, když je třeba vzhledem k jejich poklesu. Je možné modelaci provést s použitím prsního implantátu k vyplnění prsou nebo bez, pokud máte hodně vlastního :) Většinou pak máte jizvu ve tvaru kotvy z podprsní rýhy ke dvorci, někdy lze modelace i s vložením implantátu provést jenom přes dvorec. Vše Vám vysvětlí Váš operatér - plastický chirurg na konzultaci.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2018