Přidat nový dotaz
Vlneni implantatu
ester 06.12.2018 ‒ 08:35
Dobrý den. Uvádíte, že vaše motiva implantaty nevytvářejí vlnění. Neni to pravda. Již po 3 týdnech od augmentace jsem měla implantáty zvlněné. Ted jsem 3 měsíce po a je to čím dál tím horší. A není to jen můj případ. Co tak pročítám diskuze, tak zjišťuji je mnoho žen, ktere mají implantáty motiva a mají stejný problém. Všimla jsem si, ze když dá někdo tady do poradny nějaký negativní příspěvek, tak ho smažete. Toto se mi nelíbí. Zachytila jsem tady v poradně, už 2 příspěvky kde si ženy stěžovaly na vlnění implantátů motiva a pak byly tyto příspěvky smazány. Proto to tady píšu, aby si to mohly další ženy přečíst, než tento příspěvek smažete. Mě jste napsali, že mam vlněni nejspíš z důvodu nízké váhy a velkého implantatu. Ale psala zde i žena, ktera měla implantáty o velikosti cca kolem 270 ml a také měla tento problém. A nemyslím si, že 270ml je moc. Hezký den, Ester
Tým Motiva Implantáty 07.12.2018 ‒ 15:32

Dobrý den, Ester,

je nám líto, že nejste po operaci spokojena. Nicméně ve vašem případě je opravdu vlnění ojedinělé a je způsobeno zřejmě tím, že jste hodně hubená a máte málo okolní tkáně. To už jsme si psaly ale osobně a jsme připraveni s Vámi řešit a vyjít Vám co nejvíce vstříc. Dbáme na to, aby klientky s Motiva implantáty byly prostě spokojené a věnujeme jim maximální péči.

Naše tvrzení o tom, že s Motivou je vlnění naprosto vyjímečné dokládám studií, která byla prováděna po dobu 8 let v UK na vzorku téměr 6 000 klientek - 0% vlnění, žádný případ (https://www.motivaimplantaty.cz/etc/media/content/Files/study.pdf).

Obecně je vlnění implnatátu spojeno spíše s implantáty, které nejsou 100% plněny gelem. Což Motiva, jako jedna z mála na trhu je.

Věřím, že s panem doktorem najdete společně řešení Vašeho problému a neváhejte se na nás obrátit dále.

S pozdravem,
Tým Motiva

Výměna implantátů
Gabra 04.11.2018 ‒ 12:48
Po kolika letech a jak se implantáty mění. Děkuji
Tým Motiva Implantáty 12.11.2018 ‒ 14:24
Dobrý den, Gabro, podle FDA je doporučena výměna prsních implantátů všech značek v rozmezí 10 - 15 let. Všechny informace byste se měla dozvědět u svého operatéra (plastického chirurga) na konzultaci. Pokud nebudete mít žádné potíže na reoperaci - výměnu implnatátů chodit nemusíte. U každé ženy je délka výměny individuální, záleží také na Vašem životním stylu, fyzické zátěži a mnoha dalších faktorech. Na otázku jak se mění - opět operačně - plastický chirurg vyjme původní, provede úpravu kapsy pokud je třeba a vloží implantáty nové. Rekonvalescence po reoperaci je obvykle rychlejší než po primární augmentaci. Přejeme krásný den a pokud budete mít další otázky neváhejte se na nás obrátit.
QČip
Ester 24.10.2018 ‒ 15:06
Dobrý den. Prosím vás, je možné pokud mám implantaty s Q čipem jit na rendgen, nebo magnetickou resonanci? Nebo to není vhodné. Je nutné před takovým vyšetřením hlásit, že mám v těle implantáty s tímto čipem? Děkuji, s pozdravem Ester
Tým Motiva Implantáty 24.10.2018 ‒ 21:54
Dobrý den, Ester, ano, s čipem v implantátech normálně můžete na vše. Jenom nahlašte před vyšetřením, že máte implantáty s čipem. Čip je na snímcích viditelný a pokud obsluha není seznámena neví co to je:) Krásný den.
Váha motiva ergonomix
Papu 23.10.2018 ‒ 20:33
Mě by zajímalo, kolik váží tento druh motivy o objemu cca 350 ml. Mám mít 320-360ml a jsem zvědavá, kolik ponesu.
Tým Motiva Implantáty 24.10.2018 ‒ 09:22
Dobrý den, Papu, 1 ml prsního implantátu Motiva Ergonomix odpovídá asi 1 gramu. Tzn. kolik budete mít ml, tolik zhruba gramů, ve Vašem případě 320 - 360g na jeden implantát (jeden prs:) U Ergonomix se ještě připočítává 1 g na Qchip. Kdy máte plánovanou operaci? Krásný den přejeme.
Registrace
Mária 19.10.2018 ‒ 08:31
Dobrý den, prosím ako si mám zaregistrovat implantaty motiva, po vyplnění vsetkych informácií mi to vypisuje "chyba registrace". Dakujem
Tým Motiva Implantáty 21.10.2018 ‒ 18:39
Dobrý den, pokud se registrujete přes aplikaci někdy to může zlobit. Zkuste prosím rovnou přes web https://register.motivaimagine.com/ zde by mělo vše jít ok. Děkujeme.
Velikost implantátů
Pavlína 13.10.2018 ‒ 18:42
Dobrý den, mám dotaz ohledně implantátů. Plánuji augmentaci implantáty Motiva round. Mám hrudník obvod 92cm pod prsy a 102 přes prsa...výška je 171cm. Chtěla bych pěkný plný dekolt (čtyřky) .. na kolika mililitrech si myslíte, že by se pohybovala má představa? Děkuji Vejsadová.
Tým Motiva Implantáty 21.10.2018 ‒ 18:35
Dobrý den, Pavlíno, děkujeme za Vaši otázku. Už jsme se dohodly mimo poradnu. Nicméně obecně platí, že velikost je nutno určit na konzultaci s plastickým chirurgem na základě vyměření Vašeho hrudníku, celkové postavy a Vaší představy. Dále je možné využít pro představu 3D animaci, kde vidíte poměrně přesný výsledek operace na Vašem těle. Každých 150 ml implantátu představuje cca jednu velikost. S pozdravem.
Round
enny 05.10.2018 ‒ 09:33
Dobrý den, mám otázku ohledně implantátů Motiva Round. Dokáží se přizpůsobit pohybu těla stejně jako Ergonomix? Tím mám na mysli, zda se dokáže chovat také přirozeně a při pohybech nebude strnule pouze při jedné pozici? U implantátů Ergonomix jsem se dočetla, že jsou nejměkčí, tak by mě zajímalo, jak je tomu s Round u kterého se uvádí, že je také měkký, nicméně se bojím, aby po zavedení nebyl na dotyk výrazně tvrdší. Počítám s tím, že o trošku tvrdší bude, takže by prsa ve výsledku mohla působit více zpevněně, než kdybych zvolila Ergonomix? Samozřejmě jsem na konzultaci byla a vše jsem si na dotyk vyzkoušela, ale nedokážu si představit tvrdost po v operování. Děkuji
Tým Motiva Implantáty 05.10.2018 ‒ 11:49
Dobrý den, Enny, přesně jak píšete, implantát Motiva Round má o něco tužší gel než Ergonomix, nicméně i tak je poměrně měkký a pohybuje se v prsu. Díky speciálnímu povrchu implantátů Motiva implantát nepřiroste tzn. prso má normální přirozený pohyb. Round se jen "nepřelije" jako Ergonomix do spodní části implantátu, ale drží kulatější tvar a tím docílíte plnějšího dekoltu v horní části. Snad jsem to vysvětlila srozumitelně, pokud byste měla ještě nějaké další otázky klidně se ptejte. Přejeme hodně štěstí a pohodovou rekonvalescenci. Budete rádi když nám dáte vědět jak jste spokojena :)
Ergonomix vs round
enny 02.10.2018 ‒ 08:07
Dobrý den, je nějaký viditelný rozdíl mezi motiva ergonomix a kulatými round? Osobně jsou mi bližší round protože (podle recenzí) u nich nedochází k vrásnění oproti ergonomix, ale ergonomix jsou mi bližší protože konzistencí jsou pro mě k nerozeznání od pravého. Děkuji za každou odpověď
Tým Motiva Implantáty 02.10.2018 ‒ 09:13
Dobrý den, Enny, rozdíl mezi Ergonomix a Round je ten (oba jsou to implantáty kulaté), že Ergonomix má o něco měkčí gel použitý ve výplni implantátu a tudíž je sám o sobě měkčí - jak píšete přirozenější - přizpůsobuje se pohybu ženského těla. Ve stoje tvoří kapku a v leže se jakoby rozlije jako přirozený prs. K vrásnění nedochází ani u jednoho z těchto implantátů, právě díky měkkosti gelu. Při rozhodování většinou hraje roli přání klientky ohledně výsledku operace. Pokud si přejete plnější/výraznější dekolt v horní části volíte Round, pokud přirozenější kapkovitý tvar volíte Ergonomix. Máte již vybraného operatéra?
Zmenšení
Iva 29.09.2018 ‒ 22:04
Dobrý večer, prosím provádíte i zmenšení prsou. Děkuji Iva
Tým Motiva Implantáty 02.10.2018 ‒ 09:07
Dobrý den, Ivo, díky za Váš dotaz. My jsme distributor prsních implantátů Motiva. Zmenšení prsou se provádí na většině klinik, které se zabývají plastickou chirurgií. Ke konkrétnímu lékaři se můžete objednat např zde: https://www.motivaimplantaty.cz/vyber-lekare/ Prsní implantáty se používají i v některých případech redukcí prsou, kdy Vám chybí vlatní materiál pro hezký tvar prsou. Musí určit lékař na konzultaci. Přejeme hodně štěstí.
3D animace
Arabela 82 10.09.2018 ‒ 09:18
Ještě se zeptám kolik stojí 3D animace a je možno i v sobotu? Bohužel všude to mám daleko nejblíž však do Prahy.
Tým Motiva Implantáty 11.09.2018 ‒ 15:01
3D animace u nás v Motivě je zdarma. A po předchozí dohodě je možné se dohodnout i na některou sobotu:)

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2018