Přidat nový dotaz
Cenu implantatů
Mickey 24.08.2019 ‒ 18:31
Dobrý den, zajímá mě, jaká je přibližná cena ergonomickych implantatu Motiva, abych byla tak nějak připravena, s jakou částkou mám na konzultaci počítat. :) Předem děkuji.
Povrch implantátů
Dominika 09.08.2019 ‒ 08:16
Dobry den, Koncem září podstoupím zvětšení prsou s implantaty Motiva. Nedávno se ukazala informace a dokonce se i dnes zakazalo použití implantátů s texturou ve Francii. Můžu se zeptat, jak je na tom povrch s texturou od Motivy? Hrozí zde taky stejné nebezpečí? Musíte ted přijmou nejake opatření případně kontrolu implantátů? Dekuji Hezky den D.
Operace po kojení
Lumr 28.07.2019 ‒ 12:59
Dobrý den, ráda bych po ukončení kojení podstoupila operaci prsou. Kdy nejdříve je to možné a to v případě, že by se laktace zastavila léky? Zvažuji implantáty Motiva. Jsem štíhlá 173cm, 52kg. Chtěla bych krásná, přirozená prsa. Jaké byste mi doporučili? Moc děkuji.
Tým Motiva Implantáty 29.07.2019 ‒ 09:20
Dobrý den Lumr, podstoupit augmentaci můžete minimálně půl roku až rok po ukončení kojení. Co se týká velikosti, záleží na tom jaký budete mít základ po ukončení kojení a jak široký hrudník máte. Pokud byste měla zájem, zastavte se u nás před samotnou konzultací u lékaře na 3D simulaci. Konzultaci je také vhodné podstoupit až po nějaká době od ukončení kojení. Pěkný den, Motiva
augmentace prsou
sima 23.07.2019 ‒ 12:54
Dobrý deň,rada by som sa opýtala mám 173výšku a 56 kg moja predstava o prsou je 355ml ergonomix full profil. Mýslite že by to bolo veľa ml?
Tým Motiva Implantáty 29.07.2019 ‒ 09:21
Dobrý den Sima, implantát 355ml není vůbec veliký, je to vcelku běžná velikost. Výběr velikosti implantátu se určuje hlavně podle šířky hrudníku, proto je dobré zvolit takový implantát aby sedl na celou šířku vašeho hrudníku. Z této velikosti určitě obavy mít nemusíte. Přečtěte si článek https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/jak-spravne-zvolit-velikost-implantatu-pri-zvetsovani-prsou/ určitě pak pochopíte, proč lékař vybral právě tento implantát. Krásný den, Motiva
vhodná velikost
Iveta 20.07.2019 ‒ 12:58
Dobrý den, mám hodně drobnou postavu 40-43kg 155cm a pod prsy 70cm. Chtěla bych poprosit o radu jaký typ a velikost implantátů Motiva by pro mě byl vhodný. Prsa jsem měla vždy spíš žádná ale po 15měsíčním kojení dvojčat jsem se již rozhodla pro plastiku. Děkuji.
Tým Motiva Implantáty 29.07.2019 ‒ 09:24
Dobrý den, Ivet, takhle těžko říct, jaký implantát by byl pro Vás nejvhodnější. Záleží i co od augmentace očekáváte. Přirozená prsa, nebo bujný dekolt? Pokud chcete klidně nám zašlete foto na motiva@adyton.org, mrkneme na Vás nebo se můžete za námi zastavit na 3D animaci v Čestlicích. Kdyby jste měla o 3D vizualizaci zájem, prosím o objednání na khubalkova@adyton.org. Pěkný den, Motiva
Zahranici
Andy 27.06.2019 ‒ 23:12
Zajímalo by mě také, kdy nejdrive po ukonceni kojeni(trvalo 2 roky)(když už mléko netece) se může jít na augmentaci, četla jsem, že po 3 měsících, co se stane, když se jde dřív než po 3 měsících? Děkuji za odpověď:-)
Tým Motiva Implantáty 29.07.2019 ‒ 09:49
Zvětšení prsou implantáty nebo jakákoliv operace prsou se doporučuje nejdříve 6 měsíců po ukončeném kojení. Dříve hrozí zvýšené riziko infekce a také je dobré operovat až se ustálí tvar prsů. Ikdyž mléko už neteče, prsní žláza stále pracuje. Někteří plastičtí chirurgové operují dokonce až rok po ukončeném kojení. Doporučujeme vydržet těch 6 měsíců, aby byl výsledek co nejvíce k Vaší spokojenosti a bezpečí.
Zahranici
Andy 27.06.2019 ‒ 23:07
Dobrý den, rozhodla jsem se pro implantaty motiva ergonomix, jen mě zajímá zda není problém predoperacni vysetreni a ultrazvuk zařídit v Italii(kde ziji) a pak hned zaslat memu chirurgovi, který me bude operovat. Jde mi o to zda jsou hodnoty i obrazy krve stejne v IT jak v CR. Jelikož na ambasádě mi neuměli odpovědět a popravdě ani chirurg si neni jisty zda se v nich vyzna nebo bude potrebovat preklad. Chtela jsem mu je hned oscanovat aby mi řekl, zda je vše v pořádku a můžu na operaci, pokud by nebylo tak bych do Prahy nemusela testy vozit osobně.dekuji moc za informaci
Tým Motiva Implantáty 29.07.2019 ‒ 09:46
Dobrý den Andy, to je poměrně záludná otázka. Předpoklad je, že ano IT je EU země by měly být testy shodné, nicméně jestli se v nich plastický chirurg a anesteziolog vyznají nedokážeme říct. Na většině klinik Vám udělají předoperační i interně většinou i v den operace. Tuto možnost jste nezvažovala? Nebo pak ano, nascanovat a poslat předem, abyste věděla zda je předoperační vyšetření v zahraničí čitelné pro naše lékaře. Držíme palce!
Implantát na zakázku
Katka 24.06.2019 ‒ 23:46
Dobrý den, jsem po augmentaci cca 7 let, byly použity implantáty Motiva 1050 ml vysoký profil. Při případné výměně jak mi bylo řečeno od mého operatéra je dobré použít implantát o velikost větší z důvodů uvolnění kůže atd. Je prosím možné nechat vyrobit na zakázku implantát větší než je v současné době u mě použitých 1050 ml a jaká by byla cena? Velice děkuji Katka
Tým Motiva Implantáty 26.06.2019 ‒ 12:14
Dobrý den Katko, děkujeme za Váš dotaz. Za určitých okolností je možné nechat vyrobit implantáty na zakázku ve větší velikosti než jsou dostupné na trhu. Nicméně je to finančně několikonásobně nákladnější než největší 1050 ml implantáty. U vás by jistě přicházela v úvahu také plastika kapsy a použití implantátu o stejné velikosti. Krásný den.
Vrásnění implantátu
Tereza 03.06.2019 ‒ 11:57
Dobrý den, koncem března jsem byla na augmentaci. Mám implantáty Motiva ergonomix. Minulý týden jsem si všimla, že při předklonu a úklonu do strany dochází k výraznému vrásnění. Tyto implantáty jsem si vybrala mimo jiné také proto, že u nich k vrásnění nemá docházet. Ráda bych se zeptala, čím by to mohlo být způsobeno a zda se to dá případně řešit. Děkuji Tereza
Tým Motiva Implantáty 04.06.2019 ‒ 09:48
Dobrý den, Terezo, je nám líto, že nejste po augmentaci spokojena. Vrásnění implantátu je někdy způsobeno zvolením nevhodné velikosti implantátu. Nicméně máte pravdu, Motiva je opravdu implantát, u kterého dochází k vrásnění velice zřídka, protože je 100% plněný gelem (narozdíl od jiných značek), což vrásnění předchází. Posílám Vám email a prosím o zaslání fotek a upřesňujících informací, mrkneme na Vás. Je potřeba si uvědomit také, že chování prsou po zvětšení implantáty je vždycky malinko odlišné od přirozených prsou. Krásný den.
Zvětšení prsou
JANA 27.05.2019 ‒ 17:59
Dobrý den, byla jsem na konzultaci ohledně zvětšení prsou. Jsem 183cm vysoká 69kg a pod prší mám 82cm. Chtěla bych mít krásná větší prsa. Lékař my řekl že bych mohla mít implantáty se šířkou cca 14-14.5cm kulatý Full profil což je něco kolem max 700cc. Myslíte si že na první zvětšení to není moc? Děkuji za odpověď.
Tým Motiva Implantáty 28.05.2019 ‒ 10:27
Dobrý den, ano myslím si, že na první zvětšení je to moc. Záleží tedy na tom, jak si větší prsa představujete a co jste na konzultaci svému operatérovi řekla. Základna 14-14.5 cm je hodně široký hrudník, nicméně podle Vašich údajů jste štíhlá. Pokud byste chtěla mít přesnou představu o výsledku, můžete se za námi zastavit na 3D animaci, kdy vidíte poměrně přesně výsledek na svém těle. Zkoušela jste externí sizery do podprsenky při konzultaci? Krásný den.

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019