Přidat nový dotaz
Implantaty na zakázku
Andy 16.09.2020 ‒ 09:56
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné na zakázku udělat velikost silikonu 2000ml nebo 2500ml kde by to bylo možné? Já mám 1025ml chtěla bych velikost větší Děkuji
Správný výběr typu implantatů
Terezie 10.09.2020 ‒ 10:14
Přeji krásný den, mám už několik dní hrozné dilema a tak mě napadlo napsat vám. Třeba mi to pomůže s rozklíčováním mého problému. Nemohu se rozhodnout,jestli zvolit implantáty typu round nebo ergonomix. Ze začátku jsem měla jasno - chtěla jsem ergonomix. Když jsem ale šla na konzultaci, nechala jsem to schválně na panu doktorovi, abych viděla, které mě osobně doporučí - a byly to round. Teď jsem z toho trošku rozpačitá. Je ve finálním výsledku opravdu takový rozdíl? A jaký? Chtěla bych pevná (ale přirozenější) prsa, co drží svůj tvar, to se mi u round typu velmi líbí. Také preferuji, abych měla ve finále výš bradavky, jak to dělají kulaté implantáty. Jak tohle zvládají ergonomix implantáty? Co se mi ale moc nelíbí u některých kulatých implantátů, jsou ty horní výplně a rýhy. Samozřejmě bych je nahoře chtěla trochu plnější, ale stále chci zachovat přirozený vzhled. Otázka je, jestli se to časem u round nesrovná? Dále je mi sympatická měkkost ergonomix a ta přizpůsobivost tělu. To je za mě úplná krása. Jaké implantáty byste mi doporučili? Nevrásní se ergonomix díky té měkkosti více? Velmi mě také zajímá, jak časem oba implantáty sedají. Moc děkuji za případnou odpověď :) S pozdravem, Terez
Motiva
Barum 24.07.2020 ‒ 08:18
Dobrý den, rada bych se zeptala, jak je to se vzhledem a stabilitou tvaru poprsí po x letech od operace. Díky mekcimu gelu mi právě nebyly renomovaným plastickým chirurgem pro mě doporučeny, že nejsou na trhu prý dostatečně dlouho, aby se garantoval a také z hlediska bezpečnosti.. Nemají taky prý FDA certifikát, který je co,se týče bezpečnosti nejpřísnější. Chtěla jsem ergonomicke implantáty a pan doktor mi řekl, že se pro mě nehodí, doporučeny anatomické Mentory. Je vůbec možné, že se pro někoho nehodí ergonomicky tvar? Pořád mi to vrta hlavou, protože pan doktor i s Motivou pracuje, ale preferuje celá klinika, jak mají i na webu Mentory. Zkušenosti žen v ČR po delší době od operace jsem bohužel nenašla, proto se ptám zde. Děkuji za odpověď.
Augmentace
Anys 16.07.2020 ‒ 11:01
Dobrý den, byla jsem na konzultaci ohledně zvětšení poprsí a vybrali jsme implantáty motiva ergonomix full profil 295-335ml, to se rozhodne az těsně pred operací. A chci se zeptat jsem hodně hubená měřím 169cm a vážím 48kg a pořád váham o profilu,jestli by pro mne nebyl vhodnější nižší, chci aby to vypadalo přirozeně, a zároveň mít pěkný dekolt, nevim jestli to hraje roli, ale mam i trochu skoliózu. Ráda bych se zeptala na Váš názor. Děkuji
Tým Motiva Implantáty 16.07.2020 ‒ 13:09
Dobrý den, Anys, bohužel se nedá říci obecně jaký typ implantátu je pro Vás vhodný. Záleží na celé Vaší postavě, hrudníku i současných prsou a v neposlední řadě na představě o výsledku - jak píšete ráda byste přirozený dekolt. Kolegyně se Vám ozve a vše s Vámi pořeší v soukromé zprávě. Děkujeme za dotaz.
Motiva Ergonomix - vrasneni implantatu ?
tesina 01.05.2020 ‒ 23:37
Dobry den, dnes si paradoxne muj manzel vsiml, ze mam pri predklonu z leve strany zvrasneny implantat a z prave strany mi trci. Jsem 7tydnu po zakroku, implantaty dany pod sval. Muze se to prosim stat? Vzdyt Motiva by zo nema delat + i minim.riziko pretoceni. Ted se porad kontroluji a jsem na mrtvici. Zprvu jsem od pocatku nemela zadne negativni potize, nebyly bolesti, nic... Ted me 5dni picha v prsou a dnes toto... Dekuji za odpoved!
Motiva na zakázku
Maki 27.04.2020 ‒ 22:42
Dobrý den, četla jsem příspěvek od paní Katky a větších implantátech jak 1050ml. Taktéž mě tato otázka zajímá, jelikož nyní od Vás mám 1050ml implantáty a zdají se mi malé. Jaká je prosím dodací lhůta například 1250ml nebo 1400ml implantátů s průměrem 16cm? A jaká je poté cena těchto implantátů?
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 14:58
Dobrý den, Maki, je pravdou, že Motiva tyto implantáty na zakázku nad rámec velikostí do 1050 ml vyráběla. Nicméně před časem byla tato netypová výroba implantátů pozastavena a je pravděpodobné, že se opět ani nespustí. Je mi líto, že Vám nemohu vyjít vstříc.
Problém s implantátom
Nikol 25.03.2020 ‒ 20:59
Dobrý deň, pred vo februáry 2017 mi bola robená augmenracia pŕs, všetko bolo ok, až o rok na som začala mat bolesti v ľavom prsníku, a po nahmatani sok cítila akoby som mala pokrčenými implantát, kontaktovala som svojho chirurga ten však povedal že je to v poriadku..dnes mám hrozne bolesti pro zdvihnutí ľavej ruky chcem sa opýtať či je to v poriadku, pripadne či sa na to vzťahuje nejaká záruka. Ďakujem.
Tým Motiva Implantáty 07.05.2020 ‒ 15:01
Dobrý den, Nikol, je dobré, že jste navštívila svého chirurga. Žádné bolesti rok po operaci prsou nejsou běžné, takže to určitě není v pořádku. Doporučovala bych Vám ultrazvukové vyšetření a opětovnou návštěvu lékaře, případně jiného. Záruka se vzhahuje na kapsulaci, rupturu atd. musíte mít diagnostikován konkrétní problém. Držíme palce.
BII
Petra 25.02.2020 ‒ 14:55
Dobry den, jaké je riziko nemoci BII s implantáty ?
Rozdíl mezi FULL a DEMI
Petra 25.02.2020 ‒ 06:26
Dobrý den, Chci se zeptat jaký je rozdíl mezi implantátem Full a Demi? Jaký udělá Full profil výsledek na hrudníku? Chci větší prsa s lehce přirozeným efektem, pan doktor navrhl velikost 375ml do jednoho a 335ml do druhého, kvůli lehké asimetrii, implantát Motiva Ergonomix Full, Měřím 157cm a jsem drobná, jsem prcek, tak co si myslíte o této velikosti ke mně? Nechci pak litovat, kdybych zvolila menší.
kdy si s malými dětmi nechat udělat prsa
Marie 13.02.2020 ‒ 12:52
Krásný den, momentálně čekáme s manželem druhé dítko a já si už nyní zjišťuji všechny možné informace k augmentaci, kterou bych chtěla podstoupit co nejdříve po odkojení druhého dítka. Už po prvním kojení dostala moje prsa zabrat a tuším, že podruhé na tom budou ještě o něco hůř. Co se týče implantátů, je pro mě jasná volba Motiva Ergonomix. Můj dotaz zní: kdy je vhodné nechat si udělat prsa při domácím provozu se dvěma dětmi? Je nutné počkat, až začne dítě chodit samo a už ho nebudu muset tolik nosit? Nebo je možné podstoupit operaci dřív, stačí šetřit se dva tři týdny, a pak už je tato námaha možná? První dítě jsem kojila půl roku, neb to déle bohužel nešlo. Pokud to bude s druhým dítětem stejné, ráda bych šla na operaci opravdu co nejdřív, pokud to jen bude v tomto ohledu možné. Mockrát děkuji, Marie

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020