Byl to težký výběr, ale už máme výherkyni soutěže o zvětšení prsou!

Vítězkou Valentýnské soutěže o prsa se stává...

Nikol Gremplewska, 25 let, Fitness trenérka.

Operaci zvětšení prsou implantáty Motiva podstoupí v Medico clinic na začátku března 2018. Sledujte s námi její proměnu na FB a IG.

Děkujeme velmi všem zúčastněným! Bylo vás opravdu hodně a výběr byl složitý. Ve vašem emailu máte od nás speciální bonus:)

Budeme se s vámi těšit na další soutěže a akce.

Tým Motiva a Medico clinic

 


Více o soutěži

Přemýšlíš o zvětšení prsou a zatím ses k tomuto kroku neodhodlala? Sníš o plnějším a pevnějším dekoltu, který je symbolem ženskosti a sexappealu?

Nyní máš jedinečnou šanci vyhrát dekolt snů v naší Valentýnské soutěži zcela zdarma. Na Valentýna, jakožto svátku zamilovaných, uděláme jednu z vás šťastnou výherkyní krásného dekoltu.

Pokud se nebojíš a chceš svůj příběh komunikovat na svých sociálních médiích, kde máš hodně followers, máš velkou výhodu při výběru.

Co pro to musíš udělat? Stačí poslat svoje jméno, telefon a jméno, které používáš na sociáních sítích. A přiložit tvoji fotografii a fotografii poprsí.

Uzávěrka přihlášených je 6.2.2018.

Vše na email: motiva@medicoclinic.cz

Operace proběhně na Medico clinic v Praze u MUDr. Věry Šatánkové. Lékařka patřící ke světové a české špičce s více než 25 letou praxí v oboru plastické a estetické chirurgie. Střídavě působí v České republice a v USA. Provádí přes 1000 velkých operačních výkonů ročně, a to všechny typy estetických operací.

Přejeme hodně štěstí. A pozor! I pro ty, které nevyhrají, máme připravenu zajímavou odměnu :)

Těšíme se na tvůj email!

Na Valentýna 14.2. vyhlásíme na našich sociálních sítích šťastnou výherkyni.

Sleduj vše i na Facebooku nebo Instagramu.

Soutěž zajišťuje Medico clinic a Motiva implantáty.

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2019