Pro reoperaci ze zdravotních důvodů si vybrala bezpečné implantáty Motiva

"Je to 7 let co jsem se rozhodla pro augmentaci... nikomu to neřekla... protože jsem nechtěla poslouchat, že je to blbost, že to přeci nepotřebuju.. ale úplně narovinu, tohle je prostě jen vaše věc, nikdo nemůže vědět jak jste ve svém těle spokojení... A své rozhodnutí bych neměnila!", prohlásila Andrea Pomeje na svém Instagramu.

Změnila bych jen jediné...

Andrea dodává, že by změnila jen jediné, a to své chování po operaci. "Po operaci jsem celkem zanedbávala rekonvalescenci, protože mě nic nebolelo a podprsenku, která je důležitá k zahojení, jsem sundávala, jak jsem potřebovala. Takže se mi v prsou udělala kapsulace. Minuly týden jsme s moc milým panem MUDr. Slaninkou a Premier Clinic domluvili termín reoperace - a pro mou představu co nejvíce přirozených prsou - vybrali dokonalé a bezpečné implantáty od značky @motiva_cz_sk. Mimochodem holky, co se bojíte toho, jak budete vypadat po zákroku, v @premier_clinic_cz  mají i scanner, který vám vytvoří digitální vizi ;-)."


 

Andrea už má po operaci!

Těsně před zákrokem vybrali s plastickým chirurgem MUDr. Slaninkou z několika uvažovaných variant implantáty Motiva Ergonomix o objemu 375 ml umístěné pod sval, aby byl výsledný dojem co nejpřirozenější.

Po probuzení z narkózy však byla Andrea podle svého vyjádření na Instagramu zaskočena bolestí, jakou při první plastice nezažila. Větší bolestivost byla způsobena právě umístěním implantátu pod sval, původní implantáty byly pod prsní žlázou. Umístění prsního implantátu pod sval znamená sice náročnější rekonvalescenci, jeho výhodou však je kromě přirozeného vzhledu i snížené riziko kapsulární kontraktury a infekce.

 

Chci se objednat k MUDr. Slaninkovi


pomeje plastika prsou

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020