Plastický chirurg Petr Hýža letos v dubnu jako první v ČR zvětšil prsa silikonovými prsními implantáty Motiva Ergonomix z řezu dlouhého pouhých 2,5 cm. K vložení běžného silikonového implantátu přitom zručný plastický chirurg musí standardně provést řez nejméně 5 cm dlouhý.

Přelomový okamžik u zvětšení prsou pomocí implantátů

K vložení implantátu o objemu 360 ml použil speciální techniku. Implantát Motiva Ergonomix před vložením do prsů stlačil na minimální velikost díky tzv. Insertion Sleeve, což je sterilní sáček ve tvaru trychtýře. S pomocí Motiva™ Ultralight LED Retractor, světelného háku pro lepší viditelnost, MUDr. Hýža před vložením implantátu vypreparoval přesnou kapsu na zvolený implantát. 

Kapsula a riziko infekce s implantáty Motiva

Vzhledem k tomu, že je implantát vložen do prsů přes sterilní sáček a nedotýká se tkání v okolí řezu, nehrozí, že by na něm ulpěla jediná kožní bakterie a riziko rozvoje infekce kolem implantátů je zcela minimální. I malá zánětlivá reakce okolo implantátu může vyprovokovat vznik kapsulární kontraktury, zmiňovaná operační technika tedy předchází také riziku vzniku kapsulární kontraktury. Jedná se o velmi bezpečnou techniku. 

Zvětšení prsou implantáty s nejmenší jizvou

Díky dokonalé kohezivitě a měkkosti gelu uvnitř implantátů jsou výsledkem operace na pohled i pohmat zcela přirozená prsa, na kterých téměř nikdo nepozná, že byla zvětšena silikonovými prsními implantáty. I když jste štíhlá a budete ležet na zádech na pláži nebo zvednete ruce nad hlavu, prsa budou vypadat přirozeně.

První operace proběhla na klinice Leticia v Brně, kde je již běžně dostupná všem klientkám, které se rozhodnou pro zvětšení prsou implantáty Motiva Ergonomix. 

Krásné výsledky: fotografie po operaci zvětšení prsou pomocí implantátů minimální jizvou

  


Video z operace zvětšení prsou: jizva jen 2,5 cm!


Malou jizvu s implantáty Motiva můžete mít už i v Asklepionu. MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. ve videu vysvětluje hlavní výhody této metody


Kde všude si můžete říct o malou jizvu:

MUDr. Petr Hýža, Ph.D.

MUDr. Juraj Payer, PhD.

MUDr. Lucie Zárubová

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D.

MUDr. Ján Pilka

MUDr. Jiřina Šilhánková

MUDr. Martin Molitor

MUDr. Martin Šorma

MUDr. Peter Mertan

MUDr. Karel Urban

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

MUDr. Igor Slaninka, Ph.D.

 

Spojte se s námi

Youtube

Estheticon

Zobrazit profil ADYTON s.r.o.
Motiva Implantáty
Motiva Implantáty © 2020